Tatuaż.

Rozmowy na wszystkie tematy, niezwiązane z tematyką forum

Moderator: Beata:)

martyna
Posty: 2661
Rejestracja: 2010-03-04, 14:33
Lokalizacja: Białystok
Kontaktowanie:

Postautor: martyna » 2011-01-20, 16:52

Ja nie chciałam zmieniać swojej osobowości, po prostu zawsze marzyłam o tatuażu. Choroba zniszczyła moje wszystkie marzenia, a to jedyne udało mi się spełnić :-D i z tego powodu poczułam się lepiej :-D
A włosy też parę miesięcy po diagnozie ścięłam na "chłopaka" ;-)
Na niektóre pytania nie ma odpowiedzi i tego nauczyć się najtrudniej...

Patti
Posty: 136
Rejestracja: 2008-11-20, 16:31
Lokalizacja: mazowsze

Postautor: Patti » 2011-01-20, 16:55

lina pisze:hmmm a jaki jest skład tuszu do tatuaży?

W sumie to jadę dziś do studia pod wieczór mój wzór obejrzeć czy mi pasuje to co wymyśliłam a on stworzył .To nie omieszkam zapytać z czego ten tusz .

Co do rezonansu miałam już 4 i nikt nie pytał mnie nigdy czy mam tatoo, tylko czy zęby są moje ;-)

A co do kwestii tatuowania to mam tak samo jak martyna, po prosu zawsze chciałam mieć to sobie zrobię

lina
Posty: 327
Rejestracja: 2007-08-30, 23:14
Lokalizacja: a gdzietam
Kontaktowanie:

Postautor: lina » 2011-01-20, 17:04

:d hihi implanty by latały :D
Amalgamaty w zębach mam wywalone ale kiedyś byłam na rezonansie z amalgamatami w zębach, raczej nie pamiętam pytania takiego w kwestionariuszu. Hm.. tylko aparat na zęby by przeszkadzał.. mam krzywe a zresztą niech są :1:
eh :]

martyna
Posty: 2661
Rejestracja: 2010-03-04, 14:33
Lokalizacja: Białystok
Kontaktowanie:

Postautor: martyna » 2011-01-20, 17:10

Patti pisze:Co do rezonansu miałam już 4 i nikt nie pytał mnie nigdy czy mam tatoo, tylko czy zęby są moje


I ja miałam kilka i nikt mnie o tatuaż nie pytał, tylko tak jak u Patii o zębale ;-)

Patti pisze:A co do kwestii tatuowania to mam tak samo jak martyna, po prosu zawsze chciałam mieć to sobie zrobię


:-D :mrgreen: czasami trzeba sobie pomóc w spełnianiu marzeń ;-)
Na niektóre pytania nie ma odpowiedzi i tego nauczyć się najtrudniej...

keyara
Posty: 692
Rejestracja: 2009-11-03, 10:06
Lokalizacja: Radlin

Postautor: keyara » 2011-01-20, 17:14

No dobra . W tym jestem mocna .Pytajcie !
W moim awatarze ostatnie dzieło i na tym nie skończę,lata byłam związana ze studiem tatuażu ,trochę wiem... Jeśli mogę pomóc to proszę.
W barwnikach dobrych firm atestowanych nie ma metalu ,nie przeszkadzają w rezonansie i nie działają jak magnes...

Żeby sprawdzić czy studio do ,którego idziecie ma dobrą opinię nie wystarczy opinia kolegi ,który robił sobie też w nim tatuaż .Studio tatuażu to nie Żabka i nie w każdym jest ta sama obsługa i jakość towaru.Poszukajcie opinii choćby na portalu Tattooart.pl.Załóżcie tam temat ,spytajcie profesjonalistów o opinię jaką cieszy się studio w branży.
ufff .. mam nadzieję ,że nie wlazłam między wódkę ,a zakąskę. Jeśli tak -wybaczcie
"...nie piję wody ,bo rybki się w niej piep..ą..." ;-)

"Każdy problem ma rozwiązanie, jeśli rozwiązanie nie istnieje, nie istnieje też problem" Obrazek

Awatar użytkownika
cortez
Posty: 1090
Rejestracja: 2010-10-02, 23:40
Lokalizacja: Legnica
Kontaktowanie:

Postautor: cortez » 2011-01-20, 19:44

A ja mam ochote podrzucić wam link z FACEBOOKA, a dokładnie wideoklip Izy Czarneckiej. Mi się podoba ;-) Oczywiscie musicie być zalogowani :mrgreen:
Tatoo

http://www.facebook.com/?ref=home#!/vid ... 9&comments
Ostatnio zmieniony 2011-01-20, 20:04 przez cortez, łącznie zmieniany 1 raz.
To możliwość spełnienia marzeń sprawia, że życie jest tak fascynujące.
— Paulo Coelho

martyna
Posty: 2661
Rejestracja: 2010-03-04, 14:33
Lokalizacja: Białystok
Kontaktowanie:

Postautor: martyna » 2011-01-20, 19:56

Fajne :-) i bardzo lubię tę piosenkę :-D
Na niektóre pytania nie ma odpowiedzi i tego nauczyć się najtrudniej...

Patti
Posty: 136
Rejestracja: 2008-11-20, 16:31
Lokalizacja: mazowsze

Postautor: Patti » 2011-01-20, 20:31

keyara, studia szukałam tak jak mówisz ,długo zbierałam opinie .
Byłam dziś widziałam projekt, strasznie mi się podoba ,kolo jak by czytał w moich myślach .Jest dokładnie taki jakie chciałam :22:
Pytałam też o tusze i są z naturalnych barwników z domieszką substancji odżywczych ,aby skóra się lepiej goiła .Metale a dokładniej domieszka złota lub srebra jest w barwnikach fluorescencyjnych (w tatuażach świecących w ultrafiolecie )Takich informacji mi udzielono .

keyara
Posty: 692
Rejestracja: 2009-11-03, 10:06
Lokalizacja: Radlin

Postautor: keyara » 2011-01-20, 21:01

Patti pisze:Byłam dziś widziałam projekt, strasznie mi się podoba ,kolo jak by czytał w moich myślach .Jest dokładnie taki jakie chciałam


super. Odpowiedzialni klienci to skarb. Naprawdę. :10:
Od razu lepiej się pracuje... I wie ,że robi sztukę :mrgreen:
a nie kolejnego delfinka ,bo był w katalogu. Powodzenia !!!
"...nie piję wody ,bo rybki się w niej piep..ą..." ;-)

"Każdy problem ma rozwiązanie, jeśli rozwiązanie nie istnieje, nie istnieje też problem" Obrazek

keyara
Posty: 692
Rejestracja: 2009-11-03, 10:06
Lokalizacja: Radlin

Postautor: keyara » 2011-02-16, 11:28

zostaję paskudną chwalipiętą ,ale jest to jedna z rzeczy ,które zaczęły mi się układać.
Link do pierwszego wywiadu, za który dostałam wynagrodzenie :oops:

http://www.tattooart.pl/wywiady/pokolor ... -3521.html
"...nie piję wody ,bo rybki się w niej piep..ą..." ;-)

"Każdy problem ma rozwiązanie, jeśli rozwiązanie nie istnieje, nie istnieje też problem" Obrazek

Awatar użytkownika
anula;)
Posty: 6100
Rejestracja: 2010-02-11, 16:59

Postautor: anula;) » 2011-02-16, 11:58

keyara, wywiad super :-) ... mnie już od dawna marzy się tatuaż konika morskiego na kostce ...taka fanaberia :lol: Ale ale... gdzie zdjecie prezentu urodzinowego? Opuchlizna juz chyba zeszła ;-)
.... niech nad waszym gniewem nie zachodzi słońce!... :rece2: EF 4

Annegret
Posty: 1800
Rejestracja: 2010-03-05, 16:47
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Kontaktowanie:

Postautor: Annegret » 2011-02-16, 12:04

keyara moje gratulacje- oby tak dalej :23: Wywiad jest świetny. Niecierpliwie będę czekała na kolejne.

keyara
Posty: 692
Rejestracja: 2009-11-03, 10:06
Lokalizacja: Radlin

Postautor: keyara » 2011-02-17, 16:09

Dziękuję Wam dziewczyny.Zasługa należy się Bartkowi. (w sekrecie powiem ,że też będę na zdjęciach )
I dołączam się do prośby Patti pokaż tatuaż. :-D
"...nie piję wody ,bo rybki się w niej piep..ą..." ;-)

"Każdy problem ma rozwiązanie, jeśli rozwiązanie nie istnieje, nie istnieje też problem" Obrazek

Awatar użytkownika
anula;)
Posty: 6100
Rejestracja: 2010-02-11, 16:59

Postautor: anula;) » 2011-02-17, 17:04

keyara pisze:I dołączam się do prośby Patti pokaż tatuaż.


:lol: :lol: :lol: Sorki keyara,mój zakręcik! Ale to świadczy tylko o tym, że jak patrzę na Twój podpis,to...się do niego grzecznie stosuję-a oczka w durszlaku się powiększają :lol:
Oczywiście : Patti pokaż tatuaż!
.... niech nad waszym gniewem nie zachodzi słońce!... :rece2: EF 4

keyara
Posty: 692
Rejestracja: 2009-11-03, 10:06
Lokalizacja: Radlin

Postautor: keyara » 2011-02-17, 18:24

anula;) pisze: Sorki keyara,mój zakręcik! Ale to świadczy tylko o tym, że jak patrzę na Twój podpis,to...się do niego grzecznie stosuję-a oczka w durszlaku się powiększają


hihi.Domyślam się.
Przyznaję ,że to mój ulubiony tekst rodem z książek J.Carolla,nie mający nic z jego głębokich przemyśleń.
A wracając do tematu ,mój tatuaż widać w awatarze chociaż od zamieszczenia go - jest już większy.
Patti nie daj się długo prosić ! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
"...nie piję wody ,bo rybki się w niej piep..ą..." ;-)

"Każdy problem ma rozwiązanie, jeśli rozwiązanie nie istnieje, nie istnieje też problem" Obrazek


Wróć do „Pogaduszki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 425 gości