Lek z kurkumy i nie tylko.

Medycyna niekonwencjonalna, dieta, suplementy itp.

Moderator: Beata:)

Sławomir
Posty: 68
Rejestracja: 2011-06-11, 15:53
Lokalizacja: Jaszczew
Kontaktowanie:

Lek z kurkumy i nie tylko.

Postautor: Sławomir » 2011-06-15, 11:24

Witam,
mam na imię Sławomir i od kilku miesięcy leczę się na stwardnienie rozsiane. Jeśli ktoś zapyta mnie, co bierzesz na tę chorobę, jaki konkretny lek. Odpowiem, że witaminę B z magnezem, lek na krążenie, rybi tran, lecytynę na pamięć i oczywiście fin fortesatabs, czyli lek z kurkumy. Gdy czytamy o kurkumie to dowiemy się bardzo dużo ważnych rzeczy, że w Indiach w kraju, gdzie kurkumę-przyprawę stosuje się bardzo często, zachorowalność na na stwardnienie rozsiane jest znikoma, dlatego lek z kurkumy powinno się stosować na naszą chorobę. W krajach klimatu umiarkowanego i bardziej chłodnego, np. Norwegia, Kanada zachorowalność jest najwyższa, ale dlaczego? Ponieważ krótki dzień wiąże się z małymi porcjami energii dostarczanymi do naszej skóry, a to z kolei wpływa na małą ilość wytwarzanej witaminy D w naszej skórze. W Afryce również zachorowalność jest niska, już sami sobie odpowiedzcie dlaczego.
Od kilku miesięcy leczę się u bioenergoterapeuty i radiastety, to właśnie on sprzedał mi ten lek. Powiedział, że jeszcze 3 miesiące i choroba będzie zatrzymana. Zatrzymał już chorobę, stwardnienie zanikowe boczne kobiecie i obiecał i mnie. Ten człowiek polecił również stosowanie oprócz lecytyny, rybiego tranu, i leku z kurkumy "serka z kurkumą i olejem lnianym". Robi się to tak: Kostka sera, 3 duże łyżki jogurtu naturalnego, 6 dużych łyżek oleju lnianego Budwigowego najlepiej, zawierającego kwasy omega 3, 6 i 9. Dodajemy również pieprz i smarujemy na chleb. Ja już 2 butelki oleju lnianego zużyłem na stwardnienie rozsiane. To dzięki temu człowiekowi miałem bardzo dobre wyniki na potencjały wywołane i wracam na studia. Polecam Wam moi drodzy to, o czym Wam tutaj napisałem. ;

1Obrazek 2Obrazek3Obrazek

1-kurkuma
2-lek z kurkumy (suplement diety)
3-olej lniany budwigowy
Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają, jak latać.

Witaj [you]!

[

darisa
Posty: 394
Rejestracja: 2010-03-20, 12:51
Lokalizacja: Londyn,Ruda Slaska
Kontaktowanie:

Postautor: darisa » 2011-06-15, 14:06

Hej ;) Nie wątpię w to ze to pomaga :) bo na pewno coś daje:) Ja osobiscie stosuje magnez z B6 ,2 razy w roku witamine D z calcium i omega3forte dziennie po 3x i tez na razie żadnej chemii nie stosuje a jestem chora prawie 2 lata i jeszcze nigdy nie brałam sterydów i nie czuje sie najgorzej :)Mam pytanie gdzie mozna kupic ten olej lniany z mila checia zrobilabym sobie te mikstrurke z serkiem : :564:
Życie jest ciągłym pytaniem o sens istnienia.. Życzę miłego dnia [you]:-)

Sławomir
Posty: 68
Rejestracja: 2011-06-11, 15:53
Lokalizacja: Jaszczew
Kontaktowanie:

Postautor: Sławomir » 2011-06-15, 14:20

darisa, ja taki olej kupuję w aptece lub w zielarskim. Ale ważne, żeby był na zimno tłoczony!
Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają, jak latać.

Witaj [you]!

[

darisa
Posty: 394
Rejestracja: 2010-03-20, 12:51
Lokalizacja: Londyn,Ruda Slaska
Kontaktowanie:

Postautor: darisa » 2011-06-15, 15:17

Ok dzieki wielkie :) Jak bede w Polsce to sobie kupie pare butelek ,a duzo ten olej kosztuje ?
Życie jest ciągłym pytaniem o sens istnienia.. Życzę miłego dnia [you]:-)

Ania W.
Posty: 6335
Rejestracja: 2009-07-11, 17:19
Lokalizacja: Głogów /dolnośląskie

Postautor: Ania W. » 2011-06-15, 15:24

Darisa poczytaj sobie temat o oleju lnianym. :-)

:arrow: http://stwardnieniesmrozsiane.ok1.pl/vi ... php?t=3819

A kurkumę stosowałam kiedyś kupując kurację - zestaw vilcacory.
Wzmacniała organizm, nie przeziębiałam się.
Ostatnio zmieniony 1970-01-01, 01:00 przez Ania W., łącznie zmieniany 1 raz.

Sławomir
Posty: 68
Rejestracja: 2011-06-11, 15:53
Lokalizacja: Jaszczew
Kontaktowanie:

Postautor: Sławomir » 2011-06-15, 17:20

darisa, taki olej kosztuje ok.25zł ;-)
Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają, jak latać.

Witaj [you]!

[

darisa
Posty: 394
Rejestracja: 2010-03-20, 12:51
Lokalizacja: Londyn,Ruda Slaska
Kontaktowanie:

Postautor: darisa » 2011-06-15, 18:19

A to spoko ,nie jest tak zle :D.Moja mama dzis dzwonila do apteki zapytac sie ile kosztuje ,ale nie powiedzieli jej i to jest olej tylko na zamowienie :)Pozdrawiam
Życie jest ciągłym pytaniem o sens istnienia.. Życzę miłego dnia [you]:-)

darisa
Posty: 394
Rejestracja: 2010-03-20, 12:51
Lokalizacja: Londyn,Ruda Slaska
Kontaktowanie:

Postautor: darisa » 2011-06-15, 18:28

Dziekuje Aniu :11:
Życie jest ciągłym pytaniem o sens istnienia.. Życzę miłego dnia [you]:-)

Awatar użytkownika
aisza
Posty: 7601
Rejestracja: 2008-08-09, 20:04
Wiek: 56
Lokalizacja: Aleksandrów Kujawski
Kontaktowanie:

Postautor: aisza » 2011-06-15, 18:42

darisa pisze:ale nie powiedzieli jej i to jest olej tylko na zamowienie

W niektórych aptekach tak jest,olej ten jest sprowadzant na zamówienie. U mnie jest on na bieżąco w sprzedaży:)
Przestań mieć pretensje do innych. Bierz odpowiedzialność za każdy swój krok...

darisa
Posty: 394
Rejestracja: 2010-03-20, 12:51
Lokalizacja: Londyn,Ruda Slaska
Kontaktowanie:

Postautor: darisa » 2011-06-15, 19:02

Mam nadzieje ,ze przez moje konkretne zamówienie będą sprowadzać na bieżąco :-D
Życie jest ciągłym pytaniem o sens istnienia.. Życzę miłego dnia [you]:-)

Awatar użytkownika
haniutek
Posty: 1429
Rejestracja: 2008-04-07, 08:43
Lokalizacja: spod dachu nieba

Postautor: haniutek » 2011-06-15, 19:22

Dariso, nie wspomniano tutaj, że w/w olej ma krótką trwałość i musi być przechowywany w warunkach chłodniczych. Uwzględnij to w swoim zamówieniu.
Mikstura z oleju budwigowego/twarogu/jogurtu jest dobra. Można ją przygotowywać z dodatkami smakowymi wg gustu, potrzeby. Przepisy znajdziesz w internecie.
Pozdrawiam :)
<center> <i>"Idź dalej niezłomnie,(...)Nic nie jest stracone, skończone też nie "</i> </center>

darisa
Posty: 394
Rejestracja: 2010-03-20, 12:51
Lokalizacja: Londyn,Ruda Slaska
Kontaktowanie:

Postautor: darisa » 2011-06-15, 19:48

Ok haniutek ;-) Najpierw zobaczę jaka ma ważność,a przechowywac bede go w lodówce :) Pozdrawiam :564:
Życie jest ciągłym pytaniem o sens istnienia.. Życzę miłego dnia [you]:-)

krowa
Posty: 74
Rejestracja: 2011-05-07, 13:51
Lokalizacja: wodzislaw

Postautor: krowa » 2011-06-15, 20:59

Jako, że jestem ostatnio dość mocno w temacie, polecam trzy adresy. Kupuję na zmianę, raz w jednym, raz w drugim, raz w trzecim:
oleofarm http://sklep.oleofarm.com...-budwigowy.html
olvita http://www.sklep.olvita.p...-nieoczyszczony
zlotopolskie http://zlotopolskie.pl/ol...ny-10stopniowy/

W inne raczej nie wierze, te sie nadają. Okres trawlosci okol9o 2 miesiace, przechowywac w lodowce.

darisa
Posty: 394
Rejestracja: 2010-03-20, 12:51
Lokalizacja: Londyn,Ruda Slaska
Kontaktowanie:

Postautor: darisa » 2011-06-16, 00:21

Dzieki nalya za te stronki :) A tak w ogóle to Sławek mnie chyba bardzo lubi :mrgreen: bo pod obrazkiem awatara ma napisane Witaj darisa :1:
Życie jest ciągłym pytaniem o sens istnienia.. Życzę miłego dnia [you]:-)

Sławomir
Posty: 68
Rejestracja: 2011-06-11, 15:53
Lokalizacja: Jaszczew
Kontaktowanie:

Postautor: Sławomir » 2011-06-16, 10:40

darisa, wszystkich lubię i każdy widzi swój login. :-D
Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają, jak latać.

Witaj [you]!

[


Wróć do „Leczenie alternatywne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 55 gości