Lek z kurkumy i nie tylko.

Medycyna niekonwencjonalna, dieta, suplementy itp.

Moderator: Beata:)

Adria
Posty: 586
Rejestracja: 2007-07-12, 23:28
Lokalizacja: :)

Postautor: Adria » 2011-06-16, 12:31

Nawet ja...chociaż rzadko tu przebywam ale mnie zainteresował lek z kurkumy :mrgreen:
Każdy dzień jest zaproszeniem do szczęścia...
Obrazek

darisa
Posty: 394
Rejestracja: 2010-03-20, 12:51
Lokalizacja: Londyn,Ruda Slaska
Kontaktowanie:

Postautor: darisa » 2011-06-16, 15:29

Bardzo fajne to z tym przywitaniem :) Jak to zrobiłeś? ;-)
Życie jest ciągłym pytaniem o sens istnienia.. Życzę miłego dnia [you]:-)

Awatar użytkownika
Beata:)

-#Administrator
Posty: 9398
Rejestracja: 2009-02-09, 14:24
Lokalizacja: Toruń

Postautor: Beata:) » 2011-06-16, 15:37

Daria ;-)
Sławomir pisze: Kto chce mieć podobny podpis do mojego to pisać na pw, chętnie pomogę! ;-)
Obrazek

darisa
Posty: 394
Rejestracja: 2010-03-20, 12:51
Lokalizacja: Londyn,Ruda Slaska
Kontaktowanie:

Postautor: darisa » 2011-06-16, 18:54

Dzieki Beatko :11:
Ostatnio zmieniony 1970-01-01, 01:00 przez darisa, łącznie zmieniany 1 raz.
Życie jest ciągłym pytaniem o sens istnienia.. Życzę miłego dnia [you]:-)

Zywienie Optyma
Posty: 13
Rejestracja: 2011-02-11, 03:15
Lokalizacja: caly swiat

Postautor: Zywienie Optyma » 2011-06-19, 22:29

Prosze zapoznac sie z profilem na Naszej Klasie "Zywienie optymalne, przeczytaj, naucz sie, zastosuj bo warto".

Ja mialam SM i dzieki temu zywieniu wyleczylam sie. Badania to potwierdzaja.

Kurkuma jest polecana poniewaz ma dzialanie zasadowe, a w kazdej chorobie jest ZAKWASZENIE ORGANIZMU.
Oleje to tluszcze, nie najlepsze, ale zawsze tluszcze ktorych u chorych na SM brakuje.
Prosze rowniez wejsc na strone dr.Kwasniewskiego (tworce ZO) i dowiedziec sie wiecej.
Pozdrawiam

Sławomir
Posty: 68
Rejestracja: 2011-06-11, 15:53
Lokalizacja: Jaszczew
Kontaktowanie:

Postautor: Sławomir » 2011-06-20, 13:03

Zywienie Optyma, ile już nie chorujesz na sm, bo to ciekawe jest? :-|
Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają, jak latać.

Witaj [you]!

[

Awatar użytkownika
renia1286
Posty: 14352
Rejestracja: 2009-06-20, 09:28
Wiek: 59
Lokalizacja: Warmia

Postautor: renia1286 » 2011-06-20, 16:03

Sławomir pisze:ile już nie chorujesz na sm, bo to ciekawe jest?

tak bardzo ciekawe, wcześniej na innym forum czytałam o cudownym uzdrowieniu poprzez częste wietrzenie mieszkania.
Naukowcy tyle lat szukają przyczyny SM a mamy ją w zasięgu ręki. :-)
Nie potrzebuję skrzydeł by latać, potrzebuję ludzi, dzięki którym nie upadnę.

Zywienie Optyma
Posty: 13
Rejestracja: 2011-02-11, 03:15
Lokalizacja: caly swiat

Postautor: Zywienie Optyma » 2011-06-20, 19:22

Tak Miroslawie ,"maja ja w zasiegu reki". Ludzie placa za to zyciem. A Ci ktorzy sa sceptyczni i czasami zlosliwi (wietrzenie mieszkania) nie znajac biochemii (na tym jest ZO oparte) zaplaca najwieksza cene, nigdy tej wiedzy nie zastosuja i nie usuna przyczyny choroby.

Nie choruje od 2002 roku.
To nie tylko ja. Znam jeszcze 4 osoby, ktore sie wyleczyly.
W zeszlym roku skorzystal z ZO 27 mezczyzna z Wroclawia.
On rozpoczal ZO bardzo szybko. Po miesiacu jego stosowania badania wykazaly ze SM jest nieaktywne. Niekorzystne zmiany w mozgu zostaly zatrzymane.

Liriel
Posty: 48
Rejestracja: 2009-12-28, 23:41
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Liriel » 2011-06-20, 20:41

Zywienie Optyma, na jakiej podstawie uważasz, że wyzdrowiałeś? zniknęły zmiany w mózgu? Żywienie optymalne tak, ale nie dla każdego. Każdy ma inny metabolizm.
"Posiej czyn, a zbierzesz przyzwyczajenie; posiej przyzwyczajenie, a zbierzesz charakter; posiej charakter, a zbierzesz swój los."

Zywienie Optyma
Posty: 13
Rejestracja: 2011-02-11, 03:15
Lokalizacja: caly swiat

Postautor: Zywienie Optyma » 2011-06-20, 21:17

Tak zniknely zmiany w mozgu. Lakarz krecil glowa z niedowiary, ale nie chcial slyszec o prawidlowym odzywianiu.
"Kazdy ma inny metabolizm" to prawda ze kazdy jest inny i niepowtarzalny, ale prawa zachodzace w biochemii odnosza sie wszystkich.

Oto fragment z ksiazek dr.Kwasniewskiego:
" Obecnie już wiadomo, że stwardnienie rozsiane jest jedną z chorób z autoagresji, a te są spowodowane określonym niekorzystnym odżywianiem.
Interferony powodują często groźne powikłania, nie pomagają, bo pomóc nie mogą. Obserwowano niewielkie różnice w postępie choroby na korzyść chorych leczonych betaferonem:
„należy podkreślić, że różnice między interferonem beta a placebo nie są duże” (Leki współczesnej terapii 1999r. str. 345).
Producenci leków, zwłaszcza tych drogich, często zatrudniają uczonych którzy starają się udowodnić, że te leki są lepsze w skutkach niż placebo i często udaje im się to wykazać."

" Leczeniem przyczynowym chorych na stwardnienie rozsiane, najtańszym i najbardziej skutecznym jest Żywienie Optymalne wspomagane prądami selektywnymi.
W Akademii Zdrowia „Arkadia” w latach 1987-89 leczyłem w ten sposób 212 chorych na stwardnienie rozsiane chorujących średnio 12,1 lat (od 1do 32 lat). U wszystkich chorych wystąpiła poprawa, czasem wybitna np. siła mięśni kończyn dolnych wzrastała u tych którzy jeszcze chodzili w okresie 12 dni o średnio 68% (od 20 do 180%)"
"Na poczatku komorki nie sa jeszcze zniszczone tylko nie moga pelnic swej funkcji.
W okresie 2 tygodnich mozna tylko zatrzyma chorobe. Poparwa stopniowo postepuje do 2 lat."

Liriel
Posty: 48
Rejestracja: 2009-12-28, 23:41
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Liriel » 2011-06-20, 22:39

Zywienie Optyma, w takim razie jesteś ogromnym szczęściarzem i gratuluję. Obyś wytrwał w ZO, które Ci pomaga i już nigdy nie miał do czynienia z SM. Ale warto dodać, że ZO nie jest złotym środkiem dla wszystkich. Nie dla każdego odpowiedni stosunek B:T:W jest "optymalny". Znasz jeszcze 4 osoby, które się wyleczyły....na tysiące optymalnych to i tak mało. Jakby wszyscy wyzdrowieli, to może może :-P Ja znam takich co się olejem lnianym wyleczyli a inni jogą. Każdy ma swój sposób. A mądrych głów jak prof. Aleksandrowicz, prof. Sedlak warto słuchać (czytać).
"Posiej czyn, a zbierzesz przyzwyczajenie; posiej przyzwyczajenie, a zbierzesz charakter; posiej charakter, a zbierzesz swój los."

Zywienie Optyma
Posty: 13
Rejestracja: 2011-02-11, 03:15
Lokalizacja: caly swiat

Postautor: Zywienie Optyma » 2011-06-20, 23:39

To nie szczescie, to wiedza.
ZO jest zlotym srodkiem dla kazdego, a przedewszystkim dla tych ktorzy chca byc zdrowi. Jak widac nie kazdy chce.

Jest mnostwo ludzi, ktorzy wyleczyli sie nie tylko z tej choroby ,ale z wielu innych problemow zdrowotnych.
Zywienie optymalne stosuje 4 miliony Polakow.

Zywienie optymalne trzeba zastosowac poprawnie a efekty beda murowane.
Proporcje sa odpowiednie dla kazdego.
Np. zeby otrzymac wode potrzebujemu 2 wodory i jeden tlen,( 2:1) przy innej proporcji wody nie uzyskamy. Organizm funkcjonuje tylko dzieki reakcjom chemicznym w nim zachodzacym.

Dla tych ktorzy chca skorzyztac z tej wiedzy nalezy:

-zastosowac jeden z jadlospisow umieszczonych na Naszej Klasie "Zywienie Optymalne przeczytaj, naucz sie, zastosuj bo warto"

-poczytac strone internetowa dr.Kwasniewskiego, strone Optymalni Poznan - miedzy innymi "Biochemia w pigulce"

Powodzenia dla tych ktorzy chca zmienic swoje zycie na lepsze.
Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Beata:)

-#Administrator
Posty: 9398
Rejestracja: 2009-02-09, 14:24
Lokalizacja: Toruń

Postautor: Beata:) » 2011-06-20, 23:47

Zywienie Optyma, >> TEN << temat pewnie Cię zainteresuje i proszę, abyście nt. tej diety tam dalej prowadzili dyskusję.
Pozdrawiam.
Obrazek

Eskimos
Posty: 13
Rejestracja: 2012-04-21, 06:59
Lokalizacja: Melbourne

Re: Lek z kurkumy i nie tylko.

Postautor: Eskimos » 2012-04-22, 05:11

Czesc,

Dokladnie to co pisze Sławek jest w metodzie OMS (nie ma leku z kurkumy, ale za to jest zdrowa dieta dajaca to samo). To przynajmniej potwierdza ze mozna sie z tej choroby "pozbyc" za pomoca naturalnych srodkow, bez lekow i sterydow.

pozdrawiam




Sławomir pisze:Witam,
mam na imię Sławomir i od kilku miesięcy leczę się na stwardnienie rozsiane. Jeśli ktoś zapyta mnie, co bierzesz na tę chorobę, jaki konkretny lek. Odpowiem, że witaminę B z magnezem, lek na krążenie, rybi tran, lecytynę na pamięć i oczywiście fin fortesatabs, czyli lek z kurkumy. Gdy czytamy o kurkumie to dowiemy się bardzo dużo ważnych rzeczy, że w Indiach w kraju, gdzie kurkumę-przyprawę stosuje się bardzo często, zachorowalność na na stwardnienie rozsiane jest znikoma, dlatego lek z kurkumy powinno się stosować na naszą chorobę. W krajach klimatu umiarkowanego i bardziej chłodnego, np. Norwegia, Kanada zachorowalność jest najwyższa, ale dlaczego? Ponieważ krótki dzień wiąże się z małymi porcjami energii dostarczanymi do naszej skóry, a to z kolei wpływa na małą ilość wytwarzanej witaminy D w naszej skórze. W Afryce również zachorowalność jest niska, już sami sobie odpowiedzcie dlaczego.
Od kilku miesięcy leczę się u bioenergoterapeuty i radiastety, to właśnie on sprzedał mi ten lek. Powiedział, że jeszcze 3 miesiące i choroba będzie zatrzymana. Zatrzymał już chorobę, stwardnienie zanikowe boczne kobiecie i obiecał i mnie. Ten człowiek polecił również stosowanie oprócz lecytyny, rybiego tranu, i leku z kurkumy "serka z kurkumą i olejem lnianym". Robi się to tak: Kostka sera, 3 duże łyżki jogurtu naturalnego, 6 dużych łyżek oleju lnianego Budwigowego najlepiej, zawierającego kwasy omega 3, 6 i 9. Dodajemy również pieprz i smarujemy na chleb. Ja już 2 butelki oleju lnianego zużyłem na stwardnienie rozsiane. To dzięki temu człowiekowi miałem bardzo dobre wyniki na potencjały wywołane i wracam na studia. Polecam Wam moi drodzy to, o czym Wam tutaj napisałem. ;

1[url=http://images39.fotosik.pl/902/0cfdbf749745061f.jpg]Obrazek[/URL] 2[url=http://images43.fotosik.pl/930/57a934ba45d2bef5.jpg]Obrazek[/URL]3[url=http://images37.fotosik.pl/882/961639cbcbb6a8ac.jpg]Obrazek[/URL]

1-kurkuma
2-lek z kurkumy (suplement diety)
3-olej lniany budwigowy
"Życie jest jak pudełko czekoladek, nigdy nie wiadomo co się dostanie." Forrest Gump

www.moje-melbourne.blogspot.com
Jak pokonać stwardnienie rozsiane.

deep purple
Posty: 1
Rejestracja: 2014-12-19, 16:43
Lokalizacja: malbork

Postautor: deep purple » 2015-01-19, 10:26

witam a czy wie ktoś może czy są jakieś ograniczenia w długości stosowania fin fortesatabs albo oleju lnianego budwigowego


Wróć do „Leczenie alternatywne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 76 gości