Nietypowa prośba...

Prośby o pomoc dla studentów

Moderator: Beata:)

bąbel ciszy
Posty: 10
Rejestracja: 2011-07-25, 16:37
Lokalizacja: Olsztyn

Nietypowa prośba...

Postautor: bąbel ciszy » 2012-01-17, 10:50

Witam! :)

Zwracam się do Wszystkich o niezbędną pomoc. Nadal jestem w trakcie badań, które potwierdzą lub wykluczą u mnie stwardnienie rozsiane. Jestem jednak dobrej myśli i staram się być nastawiona pozytywnie do sytuacji, w której się znalazłam. W związku z tym staram się pogłębić moją wiedzę na temat stwardnienia rozsianego, dlatego też postanowiłam poświęcić ostatni rok studiów na napisanie pracy naukowej odnośnie owej choroby. Chciałabym, aby ta praca była nośnikiem ważnych informacji i stanowiła w pewnym sensie pomoc dla osób, które są zainteresowane stwardnieniem rozsianym i próbują zaznajomić się z informacjami dotyczącymi SM. Dlatego też chciałabym prosić Was o udostępnienie artykułów z czasopism naukowych, które posiadają ważne informacje dotyczące choroby, mianowicie jestem zainteresowana: [historią, patogenezą, objawami towarzyszącymi rozwojowi SM, metodami służącymi rozpoznaniu, przebiegiem choroby, a także aspektami epidemiologicznymi na skalę światową, w Europie i Polsce]. Jeżeli jest to możliwe, proszę o przesłanie treści artykułu bezpośrednio na forum lub po przez podanie linku. Jeżeli jednak wystąpią jakiekolwiek problemy, proszę jedynie o podanie niezbędnych informacji, które pomogą mi w odnalezieniu danego artykułu, a należą do nich: [tytuł czasopisma, rok wydania, tom-wolumin, numer, strony od-do oraz pełny tytuł artykułu].

Z góry dziękuję Wszystkim za udzieloną pomoc i poświęcony czas.

Pozdrawiam! :)

Awatar użytkownika
M_x_c
Posty: 106
Rejestracja: 2011-11-05, 12:05
Wiek: 33
Lokalizacja: Tarnów

Postautor: M_x_c » 2012-01-18, 00:53

Na forum znajduje się sporo wywiadów i artykułów osobistości wysoko postawionych w hierarchii leczenia SM. Przykładowe artykuły można znaleźć tu, tu, tu, tu czy choćby w skarbnicy linków na forum.

Pozdrawiam


Wróć do „Praca licencjacka, magisterska”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 86 gości