Nowa nadzieja

Linki, programy tv, rozporządzenia itp.

Moderator: Beata:)

mazia
Posty: 136
Rejestracja: 2011-12-03, 10:49
Lokalizacja: małopolska

Postautor: mazia » 2011-12-09, 17:06

A jak odróżnić te rodzaje Sm-ki? i co to jest Solu-Medrol?

Awatar użytkownika
Beata:)

-#Administrator
Posty: 9398
Rejestracja: 2009-02-09, 14:24
Lokalizacja: Toruń

Postautor: Beata:) » 2011-12-10, 20:16

mazia, parę słów, jak odróżnić rodzaje SM znajdziesz np. :arrow: tutaj i oczywiście czytając forum :-)
Natomiast Solu Medrol jest dożylnie (kroplówki) podawanym sterydem i znają go dość dobrze chorzy na SM, u których występuje rzut choroby. Podaje się go zazwyczaj w szpitalu w dawkach przepisanych przez lekarza prowadzącego, najczęściej 500 lub 1000 mg przez 3- 5 dni.
Na forum piszemy o tym leku :arrow: tutaj
Pozdrawiam :-)
Obrazek

lina
Posty: 327
Rejestracja: 2007-08-30, 23:14
Lokalizacja: a gdzietam
Kontaktowanie:

Postautor: lina » 2012-08-12, 02:07

neurosteroidy to takie cos co podobno wytwarza się naturalnie a nie kroplówkami
może coś w tym jest, moze trzeba coś zrobić żeby organizm sam się bronił - stymulować, włączyć przycisk
może naturalne rosliny maja cos takiego? Tylko kto to zbada -.-
eh :]

twardziel
Posty: 36
Rejestracja: 2013-03-07, 09:18
Lokalizacja: ULKOWY

Postautor: twardziel » 2013-03-26, 14:49

Jeśli można mówić o sposobach na SM, to ZDECYDOWANIE tylko medycyna alternatywna! Przecież wszystkie środki tzw. „leki” mają jakieś skutki uboczne. Ten niewielki procent chorych którym medycyna konwencjonalna pomogła, ja osobiście zapisuję jako tzw. przypadek. Reasumując
Jeśli niektórym jakaś metoda z metod medycyny niekonwencjonalnej, pomógł, to też ja osobiście uznaję jako tzw. przypadek. Tylko bez efektów ubocznych.
Skoro nie ma nic pewnego, spróbujcie zaufać Bogu bardziej niż którejkolwiek z ludzkich metod.

Bynajmniej ja osobiście zaczynam skłaniać się w stronę tej nowej nadziei. :-)
czuję się jak młody orzeł


Wróć do „Znalezione w sieci”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 127 gości