Dzisiaj

Rozmowy na wszystkie tematy, niezwiązane z tematyką forum

Moderator: Beata:)

Awatar użytkownika
blanka
Posty: 7000
Rejestracja: 2012-09-07, 17:02
Wiek: 50
Lokalizacja: tarnowskie góry

Postautor: blanka » 2013-06-13, 18:48

Reniuś-Malinowe całuchy mamy :10: :588:

Iwonka-jak z malutka?

Była Rybka -odpłynęła na szerokie wody ;-)

Dawid-jutro idziesz do neuro ,z opisem .Miałeś zaburzenia równowagi -ważny sygnał (z ,że resztą wiesz ,że warto wspomnieć!).Tak sobie poskładaj od A do Z i oświeć medyka . ;-) .Malwina Ci już powiedziała ,co z pik- :-) , nerwy to bez przerwy-wyładuj .Jak walniesz porządnie ręką w stół -reakcją przeniesienia zaboli ręka i pojawi się 'wściek" -trwa krócej niż depresja-się wie. A będzie jakoś :?: Chłopie jak jakoś no przecież dobrze -opcji innej nie ma :-) :-) Aha mój storczyk też zdycha ,a drugi tez chyba coś nie halo :-?

A u mnie-dolne okna finito :23: .Wszystko takie tam tez :23: .Żeby ,jednak zbytnio się nie rozszaleć-Jutro jedziemy do Gliwic z tatą-a mnie na oku JęCZMIEń SIę ROBI :22:
jak oko spuchnie -Przemek-obydwoje mamy wściek :22:

Zosiek-z dziećmi szalejesz :-) :?:
Ostatnio zmieniony 1970-01-01, 01:00 przez blanka, łącznie zmieniany 1 raz.
Blanka

Awatar użytkownika
zosiasamosia
Posty: 5081
Rejestracja: 2011-07-26, 12:28
Lokalizacja: Całkiem fajna ;)

Postautor: zosiasamosia » 2013-06-13, 22:26

O masz, chwilę mnie nie było i juz mnie szukają :-D
blanka pisze:Zosiek-z dziećmi szalejesz :-) :?:
Blanko, cała Ty :-), zawsze o wszystkich myślisz :-).
No, ale fakt, szalałam z dziećmi :10:, nareszcie zaświeciło słońce i znów można było okupować piaskownicę :-P, a poza tym w ruch poszły wszelkie rowerki i cokolwiek co tylko się kręci :lol:. Oczywiście nie obyło się bez kolizji, ale tak to już jest jak się Srule ;-) przesiadają z czterech kółek na zaledwie dwa :lol:. Długi był ten dzień :-P. A jutro wczesnym rankiem muszę jechać do szpitala na comiesięczne badania krwi :-|, czyli powtórka z rozrywki :roll:.
Potem zdałoby się jeszcze zrobić zakupy, zaliczyć fryzjera :lol: i do pracy zdążyć - tylko skąd wziąć tyle siły, aby żyć w takim tempie :13: :-P

Renia :-) - makarony są O.K. ;-)
Blanko :-) - zwolnij ;-)

No to do jutra dziewczyny i chłopacy ;-). Dobrej nocy :zzz:
.........jest coś, co Nas łączy....... :wink:

Awatar użytkownika
renia1286
Posty: 14352
Rejestracja: 2009-06-20, 09:28
Wiek: 59
Lokalizacja: Warmia

Postautor: renia1286 » 2013-06-14, 07:59

Zosiek pisze:Renia - makarony są O.K.

Zosiu dla mnie, to tylko one SĄ. Najważniejsze, że dodały córce motywacji do wymycia okna i ma czysto.
Malinkowy ludziku, Ty wiesz, że czuwam i śledzę co u Ciebie i jak by co ....
biorę miotłę i lecę. :lol: :588:
Blanko, Iwonko trzymajcie się :588:
Moje dzisiaj :13: kręgosłup mówi- "przestań mnie forsować, bo Ci dokopię"
A ja ... nie bardzo posłuszna jestem i popułudniem kwiczę :14:
Mechanik zaśpiewał 4 stówy i oznajmił, że rozrusznik też ledwy. W lipcu wymiana oleju i przegląd :shock:
Chyba na odstres poszukam sobie firanek do salonu a na wyprawkę córki do szkoły siądę pod kościołem :lol:
Chłopaków na forum jak zwykle na lekarstwo, to przynajmniej Dorota Ty nie zaniedbuj Nas , bo wiesz....widzę :mrgreen: :-)
Zibi, składaj do kupy swoje jestestwo i wracaj do Nas. :-)
Miłego dzionka wszystkim
Nie potrzebuję skrzydeł by latać, potrzebuję ludzi, dzięki którym nie upadnę.

Jolcia
Posty: 3827
Rejestracja: 2010-03-28, 13:56
Wiek: 63
Lokalizacja: okolice Poznania
Kontaktowanie:

Postautor: Jolcia » 2013-06-14, 10:56

witam ,,,RENIU też jestem rozbita :20: bioderko i kręgosłup ,,ale co mi tam jutro znowu imprezka ,,,a poniedziałek do neuro po nowa umowę na te paskudne zastrzyki to już 5 lat minęło,,,chyba mi dadzą :14:

David
Posty: 6732
Rejestracja: 2009-07-16, 19:29
Lokalizacja: Śląsk :-)

Postautor: David » 2013-06-14, 11:56

zrobiłem sobie dziś spacerek do sklepu i noga siadła :evil: może to wszystko przez, że wcześniej jeździłem na rowerku a może przez pogodę... ale tego to już się nie dowiem :13:

pSeMek
Posty: 180
Rejestracja: 2012-10-09, 22:01
Lokalizacja: brwinow

Postautor: pSeMek » 2013-06-14, 12:41

wyniki wszystkie w normie, stanu zapalnego niema, crp niskie -zdrów chłopak

dostałem propozycje kuli, moja odpowiedź na propozycje zaowocowała kolejną, lekiem antydepresyjnym. wyszedłem z receptą na mydocalm i tyle. Czekanie do wtorku na wizytę w szpitalu

zamówiłem rower rehabilitacyjny, na normalnym nie pojeżdżę chyba na razie. szkoda bo kupiłem pod koniec kwietnia czyli tuż przed tym jak zaczęły się problemy

Awatar użytkownika
Jukka
Posty: 2012
Rejestracja: 2012-12-15, 22:17
Lokalizacja: z miasta
Kontaktowanie:

Postautor: Jukka » 2013-06-14, 13:11

Dzisiaj wróciłam po jednodniowej nieobecności do domu. Dzieci dobrze zniosły jeden dzień bez mamy. Chyba nawet lepiej niż mama bez nich. No, ale niech się przyzwyczajają, że mama nie zawsze będzie. Tymczasem ja powinnam się starać, żeby to "nie zawsze" było jak najrzadziej.

Awatar użytkownika
zosiako
Posty: 4565
Rejestracja: 2013-04-15, 12:39
Lokalizacja: Stąd

Postautor: zosiako » 2013-06-14, 16:06

po 4 dniach w koszmarze, na własną prośbę, w domu :mrgreen: :mrgreen:

w nagrodę zespół popunkcyjny, sine plecy ( bo wkłuwali się 4 razy) , stiwerdzone nowe 4 dziurki ale jestem w domkuuu :23: :23: :23:
Denerwować się to mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych. Ernest Hemingway

homag
Posty: 9019
Rejestracja: 2010-02-10, 17:44
Wiek: 61
Lokalizacja: Podkarpacie

Postautor: homag » 2013-06-14, 16:14

renia1286 pisze:Chłopaków na forum jak zwykle na lekarstwo

Bo chłopaki wiedzą, że nadmiar leków szkodzi.. ;-)
Wojtek

Awatar użytkownika
Jukka
Posty: 2012
Rejestracja: 2012-12-15, 22:17
Lokalizacja: z miasta
Kontaktowanie:

Postautor: Jukka » 2013-06-14, 16:38

zosiako :588: :588: :588:

Awatar użytkownika
zosiako
Posty: 4565
Rejestracja: 2013-04-15, 12:39
Lokalizacja: Stąd

Postautor: zosiako » 2013-06-14, 16:42

Jukka :588: :588: :588:
Denerwować się to mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych. Ernest Hemingway

Awatar użytkownika
malina :/
Posty: 2026
Rejestracja: 2009-05-23, 22:49
Wiek: 38
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Postautor: malina :/ » 2013-06-14, 18:13

Blaniu co z tym jęczmieniem ?? Wykształcił się czy może zmienił zdanie ? I jak Tatko ???
renia1286 pisze:Ty wiesz, że czuwam i śledzę co u Ciebie i jak by co ....
biorę miotłę i lecę. :lol: :588:
no jakże by inaczej :) taka osoba na miotle to mogłaby do mnie przylatywać codziennie :23:
Zosiek pisze: A jutro wczesnym rankiem muszę jechać do szpitala na comiesięczne badania krwi :-| , czyli powtórka z rozrywki :roll: Potem zdałoby się jeszcze zrobić zakupy, zaliczyć fryzjera :lol: i do pracy zdążyć - tylko skąd wziąć tyle siły, aby żyć w takim tempie :13: :-P
no Zosiu intensywnie, oj intensywnie u Ciebie więc może też trzeba trochę zwolnić :588:
Jolcia pisze:też jestem rozbita :20: bioderko i kręgosłup ,,ale co mi tam jutro znowu imprezka
no i to jest podejście :) imprezka najlepsze lekarstwo na wszystkie dolegliwości :)

Zosiako pisze:ale jestem w domkuuu :23: :23: :23:
Kochana odpoczywaj i relaksuj się ciszą i spokojem w domu :588:
...bo trzeba się śmiać, wariata grać, szczęśliwym być i z życia drwić...

Awatar użytkownika
aisza
Posty: 7601
Rejestracja: 2008-08-09, 20:04
Wiek: 56
Lokalizacja: Aleksandrów Kujawski
Kontaktowanie:

Postautor: aisza » 2013-06-14, 19:22

Moje dzisiaj jest totalnie pokręcone :shock: we łbie mi się kręci, przed oczami latają mroczki a jutro na wsi impreza z okazji Dnia Dziecka na której muszę być.
Przestań mieć pretensje do innych. Bierz odpowiedzialność za każdy swój krok...

Awatar użytkownika
blanka
Posty: 7000
Rejestracja: 2012-09-07, 17:02
Wiek: 50
Lokalizacja: tarnowskie góry

Postautor: blanka » 2013-06-14, 20:25

Aiszko moje dziś brak słów :-| .Ale normalnie w kąciku zwierzeń już byłam i na codzienną porcję :-) nareszcie czas :-) .

Zosia-4 dni koszmaru i na własną prośbe do domu?Dostawałaś solu , jak ogólnie się czujesz?

Malinko-polubił mnie chyba :1: -ale nie moge powiedzieć ,że z jęczmieniem mi do twarzy :14: .

Ale widzę ,ze bolesci dzis tu jakas kumulacja :-/ .Jolcia ,Dawid ,Przemek-chyba jakaś zła pogoda przyszła czy coś :-/

Zosiek ,piszesz-mysle o Was .Prawda ,wchodze do 'swojego pokoju" i Jestescie :-) ,myje okna i mysle,a ajszka ma 20 okien ,firanki-Renia ma nowe ,mam kłopoty -przeciezwy tez macie ,będę wkrótce odpalać rower-chłopaki też na rowerach- i tak by mozna , i można ,i mozna..Tak sie zakotwiczyłam-i sobie jestem :-)
Buziaczki ,które sie trafiaja-do serducha idą i tak sobie fajne żyję :-) ,a i pojeczec mam gdzie :-/ . :588: -dla Wszystkich .

A tak w ogóle to też ,jak trzeba -popieszczę sie z sobą ,ale leki mi spasił więc :597:

Ty tez myślisz o Nas-bo skoro do mnie miłe słowa :-)
Blanka

Awatar użytkownika
zosiako
Posty: 4565
Rejestracja: 2013-04-15, 12:39
Lokalizacja: Stąd

Postautor: zosiako » 2013-06-14, 20:39

Blaniu - na sterydkach jadę cały czas od jutra schodzę na 14mg :mrgreen: a w szpitalu byłam na badaniach po kolejnym PZWN, na zlecenie z oddziału okulistyki w porozumieniu z moim neuro, w tym kolejny raz punkcję miałam i MRI głowy , szyi i klatki, dorobiłam się zespołu popunkcyjnego i oprócz zaje... bólu głowy mam światłowstręt i nadwrażliwość słuchową więc się wypisałam do domku bo leżeć plackiem to ja i tu mogę a przynajmniej cicho :mrgreen:
Denerwować się to mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych. Ernest Hemingway


Wróć do „Pogaduszki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 182 gości