Podejrzane objawy. Czy to kolejny r

j.w.

Moderator: Beata:)

Nowicki Jarek
Posty: 4
Rejestracja: 2014-05-13, 18:05
Lokalizacja: Nakło nad Notecią

Podejrzane objawy. Czy to kolejny r

Postautor: Nowicki Jarek » 2014-05-31, 19:48

Witam czy ktoś z was miał takie dziwne uczucie oczu jakby za mgłą albo jakbym miał załzawione. Jednak nie mam tylko nie dowidzę. Mam lekki ból głowy, takie dziwne uczucie w gałkach ocznych ???Wczoraj miałem silny ból głowy, który minął po lekach przeciwbólowych. Jednak dziś mam ponownie silny ból głowy. Do tego jestem rozpalony i chyba mam stan podgorączkowy.... Co o tym sądzicie??? Pozdrawiam.
Ostatnio zmieniony 1970-01-01, 01:00 przez Nowicki Jarek, łącznie zmieniany 1 raz.
Nowicki

Ola92
Posty: 95
Rejestracja: 2013-09-05, 17:47
Lokalizacja: Rzeszów
Kontaktowanie:

Postautor: Ola92 » 2014-05-31, 20:40

Na początku też panikowałam i z każdą małą rzeczą myślałam o rzucie...Wszyscy lekarze tłukli mi że rzut jest wtedy jak obiaw utrzymuje się conajmniej 24 godziny więc teraz ignoruję wszystkie bóle, mrowienia, mgły, bóle oczu, czy głowy bo szybko przechodzą...

Dodatkowo, to że mam SM nie znaczy że wszystko mam jemu przypisywać...Czasem każdy się męczy, czy gorzej czuje, więc bardziej myślę o tym co w danych dniach robiłam, lub co innego mogło na mnie wpłynąć ;) (stres...)

Karolci1990
Posty: 802
Rejestracja: 2014-04-21, 06:46
Lokalizacja: Łódź
Kontaktowanie:

Postautor: Karolci1990 » 2014-05-31, 21:41

Ola92, Ja myślę że masz trochę racji z tym stresem. Ja myślę Nowicki Jarek, że jak Ci się to będzie utrzymywało dłużej to warto iść do lekarza skonsultować te objawy.
Ja czasami też mam takie objawy z oczami jak Ty ale nie wiąże to z rzutem u mnie to wiąże z tym że nadwyrężam dużo oczy bo dużo siedzę przed nutami i książkami nie raz prawie cały dzień więc według mnie to jest trochę obciążające dla oczu.

Awatar użytkownika
blanka
Posty: 7000
Rejestracja: 2012-09-07, 17:02
Wiek: 50
Lokalizacja: tarnowskie góry

Postautor: blanka » 2014-06-01, 14:37

Jarku przede wszystkim sprawdz ,czy nie masz gorączki .Może jesteś przeziębiony ,albo masz grypę? To jest tak jak dziewczyny piszą -na początku na wszystko patrzy się pod kątem choroby .Kazdy objaw pasuje do sm .Z czasem ochłoniesz , poznasz lepiej swój organizm i będziesz w stanie sam ocenić co jest chorobowe ,a co niekoniecznie . :-)
Blanka

pawel_wlkp
Posty: 1826
Rejestracja: 2013-05-09, 09:51
Wiek: 50
Lokalizacja: okolice Poznania
Kontaktowanie:

Postautor: pawel_wlkp » 2014-06-01, 17:29

Waro by też sprawdzić czy to aby nie alegrgiczne,pylenie lub coś podobnego. Moja znajoma <na stare lata ;-) a ma 40 dostała ją w zeszłym roku pierwszy raz> miała bardzo podobne objawy , musi brać jakieś leki na alergię i wszystko jej znika.
Budząc się rano, pomyśl jaki to wspaniały skarb żyć, oddychać i móc się radować....

bica100
Posty: 1
Rejestracja: 2014-10-06, 09:52
Lokalizacja: Polska

Postautor: bica100 » 2014-10-06, 09:53


ana1212
Posty: 405
Rejestracja: 2013-05-21, 14:18
Lokalizacja: K-ów

Postautor: ana1212 » 2014-10-14, 00:14

Ja tak mam bardzo często. Dodatkowo tak jakbym miala załzawione oczy a nie mam i w dodatku widzę z cieniem od góry, ale lekarz ma to gdzieś i u mnie to się baaaardzo często powtarza a czasem trwa przez tydzień aż w końcu wydaje mi się, ze to norma.

Co do rzutów, miałam przez 4 tygodnie pieczenie skóry nóg (całe nogi z tyłu) albo przez 3 tyg drganie mięsnia które utrzymuje się do dzisiaj z tym, ze po spacerze czy biegu czy jakimś wysiłku. Ale wtedy przez 3 tyg było bez przerwynawet w nocy.

Nie wiem czy to był rzut czy nie, lekarz mówił przy tym pieczeniu, zebym przyszła. Zbadał mnie, nie stwierdził niedowładu, miałam dostac leki doustne, ale jednak lekarka zrezygnowała z tego twierdząc, ze skoro jest lepiej jak kilka dni wczesniej to widocznie samo się wycisza i nie potrzeba leków.

Dziwi mnie to do dzis jak czytam czasami Wasze posty. Takze widocznie miałam rzut, który nie kwalifikował się na sterydy?! Teraz już nie panikuje jak mi dretwieje reka, drga miesień czy żle widze czy cokolwiek jesli chodze i się ruszam to spoko. Nie męczy mnie to tak jak moje zawroty glowy, które zauwazylam pogłebiają sie znacznie przy stresie, nerwach i ogólnym zmęczeniu czy niewyspaniu.

EM29
Posty: 50
Rejestracja: 2014-06-06, 18:30
Lokalizacja: Toruń

Postautor: EM29 » 2014-10-14, 15:06

Tak czytam post ana1212 i sie własnie zastanawiam nad sobą , ponieważ ja również mam takie "niby rzuty" , ktore też mnie własnie zastanawiają co to jest ,że tak sie zle czuję drgania mięśni palenie punktowe równiez a tu zapali się na 3 sekundy gdzieś koło oka za chwilę na plecach policzku a za jakiś czas zapali się palenie na brzuchu , nie pomijając fakt , że noga to cały czas mi drętwieje i pali zwłaszcza w nocy ....Zdarza mi się to często zwłaszcza przy dużym stresie -ostatnio było ich wiele tych stresów -komisja w Zus na rentę -dostać dostałam , ale stres był

ana1212
Posty: 405
Rejestracja: 2013-05-21, 14:18
Lokalizacja: K-ów

Postautor: ana1212 » 2014-10-15, 16:07

EM29 taie chwilowe mam od 1,5 roku zwłaszcza drgania mięśnia czy uczucie robaczów pod skórą, ale to pieczenie i drgający miesień miałam nieprzerwanie 24h przez ponad 3 tygododnie

EM29
Posty: 50
Rejestracja: 2014-06-06, 18:30
Lokalizacja: Toruń

Postautor: EM29 » 2014-10-15, 19:39

No to troszke inaczej niz ja Założyłam sobie taki dziennik i w nim zapisuje moje tkz stany zdarzyło się raz ze trwało to wszystko 3 tygodnie a tak mam objawy mniejsze samo palenie nogi raz na jakis czas zdarzają się wieksze objawy czyli te mrowienia palenia gdzie nie gdzie innych częsci ciała niż noga .
Czasami wypycha mi oko ehhhhh już bym chiała zeby był grudzien jadę wtedy do szpitala na dalszą diagnostykę mózgu w tym właśnie kierunku SM

ana1212
Posty: 405
Rejestracja: 2013-05-21, 14:18
Lokalizacja: K-ów

Postautor: ana1212 » 2014-10-15, 23:05

Ja mam objawy stałe czyli np. Zawroty głowy, odrętwienie palców u ręki i stopy, oczopląs i drgania, mrowienia, drętwienia, uczucie gęsiej skórki i objawy nawracające lub nowe. Od kilku dni ciągle znów mam uczucie robaków pod skórą i odrętwienie się nasiliło, jak dotykam palcy to czuję dotyk, ale jakby przez grubą skórę czy rękawiczkę a z okiem mam podobnie tylko w drugą stronę :) tzn zapada się. W ogóle cała moja prawa strona kuleje: krzywy uśnie h, krzywy. Jezyk i odretwienie w prawych kończynach.

Przepraszam bo wyszło nie na temat. Ogolnie chciałam napisać, że ja już olewam trochę nowe objawy jeśli nie są utrudniające w funkcjonowaniu bo jak panikowałam to i tak sterydów nie dostawałam.


Wróć do „Kolejne rzuty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Majestic-12 [Bot] i 14 gości