Dzisiaj

Rozmowy na wszystkie tematy, niezwiązane z tematyką forum

Moderator: Beata:)

Jolcia
Posty: 3827
Rejestracja: 2010-03-28, 13:56
Wiek: 64
Lokalizacja: okolice Poznania
Kontaktowanie:

Postautor: Jolcia » 2014-11-14, 13:10

BLANIU :11: :11: :11:

młodyM
Posty: 109
Rejestracja: 2014-10-27, 20:28

Postautor: młodyM » 2014-11-14, 14:48

zosiasamosia pisze:Ojojoj chłopaki :5: , to macie normalnie problem :lol:


Malowania ciąg dalszy :-P, niestety paski, paseczki to nie tak szybko, trzeba kleić taśmę w


Malowanie mówisz?:d
Obrazek


Bo będę chciał tak cały pokój pomalować lub sufit.
Chętna do pomocy?:D

Awatar użytkownika
zosiasamosia
Posty: 5081
Rejestracja: 2011-07-26, 12:28
Lokalizacja: Całkiem fajna ;)

Postautor: zosiasamosia » 2014-11-14, 16:17

młodyM pisze:Bo będę chciał tak cały pokój pomalować lub sufit
Proponuję pomalować 3 ściany w jednym wybranym ( z tych trzech ) kolorze, a jedną w te właśnie pasy :mrgreen:, sufity osobiście maluję na biało :-P
W kwestii pasków to robię różne konfiguracje, zarówno w kwestii kolorów jak i szerokości :-P
młodyM pisze:Chętna do pomocy?
Trochę daleko, ale wirtualnie chętnie skonsultuję :-D

Blana jak tam :?:, masz kolorek :14:
.........jest coś, co Nas łączy....... :wink:

Awatar użytkownika
blanka
Posty: 7000
Rejestracja: 2012-09-07, 17:02
Wiek: 51
Lokalizacja: tarnowskie góry

Postautor: blanka » 2014-11-14, 19:12

Młody M- ręka odpuściła ? Ściana -chmmm ,taka inna :roll:

Odpuściły przeziębienia ? Mam nadzieje ,że czujecie się lepiej :?:

nemezja pisze: Poproś o kolorowe wypełnienie,
- :lol: :lol: :lol:
pół godz . na fotelu , strach sie bać :14: ,ale dałam rade :-D . No i tak ten jagodowy kolor mnie męczył.. fajnie by sie komponował z przodu górnej szczęki .Zostałam jednak przy standarcie ,nie będę ludzi w oczy kuła w oczy :lol: :lol:

Miłego wieczoru wsjem i buziole :11:
Blanka

kolekcjonerka
Posty: 449
Rejestracja: 2013-08-12, 14:17
Lokalizacja: Śląsk
Kontaktowanie:

Postautor: kolekcjonerka » 2014-11-15, 11:58

młodyM pisze:Bo będę chciał tak cały pokój pomalować lub sufit.
Jeśli sufit to dość ekstremalne wyzwanie :lol:
Ja tam lubię mieć trzy ściany spokojniejsze a jedną kontrastową w kolorze. Ale na szczęście chwilowo malowanie mnie nie dotyczy.

blanka pisze:Zostałam jednak przy standarcie

Łeeee a mogło być tak fajnie, niby halloween już było, ale mogłaś robić za zombie :1:

U mnie nerwówka, za tydzień wyjazd do Dąbka. Jestem przerażona jak sobie poradzę, bo z dnia na dzień coraz gorzej się poruszam :651: :-( Nie zdążyłam nabyć balkonika/chodzika i nie wiem co to będzie :-( A poza tym zakupy odzieżowe na ostatnią chwilę... Przyjmę dobre rady i podpowiedzi co zabrać, bo to mój pierwszy wyjazd rehabilitacyjny. Ehhh... Przez weekend planuję o tym nie mysleć. Męża mam urlopowo w domu, co cieszy mnie ogromnie :579: Dziś wybywamy na koncert gitarowy, więc będzie fajnie :9:
„Nie trzeba odwagi, kiedy i tak nie ma wyboru.”

Awatar użytkownika
renia1286
Posty: 14352
Rejestracja: 2009-06-20, 09:28
Wiek: 59
Lokalizacja: Warmia

Postautor: renia1286 » 2014-11-15, 12:27

kolekcjonerka pisze:Nie zdążyłam nabyć balkonika/chodzika i nie wiem co to będzie :-(

Tam mają i nie musisz mieć swojego. Meleksem się nauczysz i też pojeździsz np. na konie, super sprawa. Zabierz ze sobą tyle ile Ci potrzeba na tydzień, co piątek będziesz miała wyprane z dostawą do pokoju. Sklepik tam jest, więc trochę kasy weź, książki tam są. Pytaj jak coś Cię niepokoi. Powiem tylko, że tam jest dobrze, same esemki a to fajna banda wiadomo :-)
Nie potrzebuję skrzydeł by latać, potrzebuję ludzi, dzięki którym nie upadnę.

Awatar użytkownika
zosiako
Posty: 4565
Rejestracja: 2013-04-15, 12:39
Lokalizacja: Stąd

Postautor: zosiako » 2014-11-15, 13:53

Malinka jak tam :588:

Blaniu - no nie wiem czy dobrze wybrałaś ten standardzik ;-) taka różowa plombka z przodu :14:

Kolekcjonerko - zabierz rzeczy wygodne, najlepiej jakieś dresy i bawełniane koszulki, sportowe buty, o ile wiem możesz potrzebować również rzeczy na basen, szlafrok i klapki po prysznic, ulubiony ręcznik i misia ;-), ciepły polar i kurtkę przeciwdeszczową, latarkę i ładowarkę do telefonu, czasami na stronach domów sanatoryjnych jest spis rzeczy więc możesz sprawdzić czy np w pokojach są suszarki do włosów czy trzeba targać swoją, podobnie ze szklankami, jak wyjeżdżam zawsze biorę taki malutki czajniczek elektryczny na szklankę wody i wtedy można wieczorkiem wypić ciepłą herbatkę, mały scyzoryk (jak lubisz obierane owoce), jak masz pokój z balkonem weź sznurek i parę spinaczy (można wywiesić mokry ręcznik, nawet przy tej pogodzie szybko wyschnie). ostatnio pakowałam teściową do sanatorium i była zadowolona :-D

a moje dzisiaj - właśnie skończyłam sprzątanko :8: po wczorajszej wymianie futryn i drzwi w domu :shock: umyłam dwa okna, upiekłam sernik, zrobiłam obiad i właśnie sobie z Wami odpoczywam, zaraz muszę się zbierać, bo jadę do teściowej na imieniny, a jutro przyjeżdża do mnie Tatuś :-)
a że wypadki chodzą po ludziach to robiąc herbatę poparzyłam sobie nogę (ucho od kubka się urwało), przeczulica a właściwie obecnie brak czucia prawej nogi ma jednak swoje dobre strony, bo pomimo pęcherzy nie boli :7:

miłego dnia :-)
Denerwować się to mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych. Ernest Hemingway

Awatar użytkownika
blanka
Posty: 7000
Rejestracja: 2012-09-07, 17:02
Wiek: 51
Lokalizacja: tarnowskie góry

Postautor: blanka » 2014-11-15, 17:07

kolekcjonerka pisze:ale mogłaś robić za zombie :1:


zosiako pisze: taka różowa plombka z przodu :14:


Miałam dylemat ,ale skoro pozostałe kolorki mam całkiem człowiecze zrezygnowałam z zoombie .Ale dziękuje serdecznie za sugestie :1:

Kolekcjonerko- piszesz ,ze trudności w poruszaniu nasilają Ci się ,wiec taki rehabik w Dąbku jest jak najbardziej ok. :588: Koncert również jest jak najbardziej ok :mrgreen:
A tak poza tym ,to po naszemu masz rajzefiber :-P

Moje dziś ? Takie sobie spokojno-miło -senne :-) .Teraz ,bo najpierw z Mama (która przyjechała do nas pomieszkać :mrgreen: ) napracowałyśmy sie trochę ,ale pomagając sobie rozmowa :lol: .Ciekawe ,która z nas jest bardziej "wielomówna" :lol: :lol:

Pozdrówka cieplutkie w ten chłodny dzionek :11:
Blanka

Awatar użytkownika
zosiasamosia
Posty: 5081
Rejestracja: 2011-07-26, 12:28
Lokalizacja: Całkiem fajna ;)

Postautor: zosiasamosia » 2014-11-15, 22:34

Kolekcjonerko, dziewczyny podają dobry przepis na walizkę ;-), a więc pisz powoli karteczkę, coby nic nie zapomnieć i w drogę. Życzę Ci efektywnej rehabilitacji :-)

blanka pisze: dziękuje serdecznie za sugestie :1:
Nie ma za co :1: :lol:

Zosiako kubki do wymiany żeby inne figla nie spłatały :roll:
-----------------
A MY ledwo uporaliśmy się z jedną zarazą, a już następna się zbliża :8: , niektórzy zaczynają być pociągający, a jeszcze nie schowałam syropów z poprzedniej rundy :-?
No i urobiłam się dziś po łokcie wymywając kuchenne kąty :5: ;-)
.........jest coś, co Nas łączy....... :wink:

młodyM
Posty: 109
Rejestracja: 2014-10-27, 20:28

Postautor: młodyM » 2014-11-16, 14:46

blanka pisze:Młody M- ręka odpuściła ? Ściana -chmmm ,taka inna :roll:

Odpuściły przeziębienia ? Mam nadzieje ,że czujecie się lepiej :?:


Trochę odpuściły... ale nie chce się odczepić cholerstwo.
Ręka jak na razie chyba tak...

kolekcjonerka,
Oj tam ekstremalne ;) Da rade.
Mam nadzieje ze tam też będziesz miała dostęp do sieci i forum ?:P

Moje wczoraj/dziś
Wczorajszy cały dzień spędziłem na uczelni.... ponad 3 godziny czekania żeby iść na jeden przedmiot.. Przez 1.5 godziny co chwile słyszałem SM, SM, SM. (Nie, nie studiuje nic związanego a medycyną :)). Dobra koniec zajęć, powrót do domu, szybkie ogarniecie i na imprezę. Rano miałem iść na uczelnie... Ale właśnie z tej imprezy wróciłem. Troszkę suszy.
Także połowa weekend całkiem przyjemna ;)

Awatar użytkownika
malina :/
Posty: 2026
Rejestracja: 2009-05-23, 22:49
Wiek: 38
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Postautor: malina :/ » 2014-11-17, 10:44

Zosiako jestem i juz jest ok ;-) wszystko wróciło do normy, odblokowłam się ;-) od piątku mam urlop, a od soboty jestem już w Anglii i pomogło imprezy, zwiedzanie i intensywny tryb dzienno -nocny ;-) pędzę nad ocean, pozdrawiam :-D
...bo trzeba się śmiać, wariata grać, szczęśliwym być i z życia drwić...

kolekcjonerka
Posty: 449
Rejestracja: 2013-08-12, 14:17
Lokalizacja: Śląsk
Kontaktowanie:

Postautor: kolekcjonerka » 2014-11-18, 08:45

blanka pisze:A tak poza tym ,to po naszemu masz rajzefiber :-P

Mam rajzefiber i hercklekoty z nerwów ;-)
Ale powooooli ogarniam temat :roll:
Dziekuję dziewczynki za rady! Przydają się w kolekcji bagaży do zabrania.

młodyM pisze:Mam nadzieje ze tam też będziesz miała dostęp do sieci i forum ?:P

Nie wiem właśnie, ale planuję laptop zabrać i zobaczymy na miejscu. Przecież ja miesiąca bez Was nie wytrzymam :1:

malina :/ pisze:wszystko wróciło do normy, odblokowłam się ;-)

To bardzo ładnie :-) Korzystaj z urlopu, odpoczywaj i szalej umiarkowanie ;-) A w tej Anglii to chyba dopiero szaro, zimno i mokro co? :-P
„Nie trzeba odwagi, kiedy i tak nie ma wyboru.”

młodyM
Posty: 109
Rejestracja: 2014-10-27, 20:28

Postautor: młodyM » 2014-11-18, 13:53

kolekcjonerka pisze:
młodyM pisze:Mam nadzieje ze tam też będziesz miała dostęp do sieci i forum ?:P

Nie wiem właśnie, ale planuję laptop zabrać i zobaczymy na miejscu. Przecież ja miesiąca bez Was nie wytrzymam :1:


No własnie :D
Więc załatw sobie w razie czego jakiś modem z internetem ;p

Fiufiu...
Na dniach chyba rzucam swoją dotychczasową prace...

Jolcia
Posty: 3827
Rejestracja: 2010-03-28, 13:56
Wiek: 64
Lokalizacja: okolice Poznania
Kontaktowanie:

Postautor: Jolcia » 2014-11-19, 09:29

odwiedził mnie ,,wirus grypy żołądkowej ,,,,i nie chce odejść,,,masakra 2 dni nic nie jadłam,,,nie wiadomo ,,,co nato mój SM,,,,,,może coś poradzicie na wymioty :22:

aga65
Posty: 9
Rejestracja: 2013-11-15, 19:05
Lokalizacja: Olsztyn

Postautor: aga65 » 2014-11-19, 11:09

Witam wszystkich.

Mam do was pytanie.Czy to jest normale ż w ciagu roku mam czwarty żut sm?

Pozdrawiam AGA65


Wróć do „Pogaduszki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 503 gości