Dzisiaj

Rozmowy na wszystkie tematy, niezwiązane z tematyką forum

Moderator: Beata:)

Awatar użytkownika
malina :/
Posty: 2026
Rejestracja: 2009-05-23, 22:49
Wiek: 38
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Dzisiaj

Postautor: malina :/ » 2015-08-14, 16:27

Dziękuję Wam za wsparcie... Dziś definitywnie się wymiksował mówiąc, że nie chcę mnie zranić ale nie da rady być ze mną wiedząc, że jestem chora nawet jak teraz jest wszystko ok... Czuję się okropnie, na samą myśl łzy napływają mi do oczu. I to nie jest tak, że byłam zakochana czy coś bo to był dopiero początek i powoli coś się tworzyło ale ta myśl, że ktoś postrzega mnie przez pryzmat choroby i przez to kolejny raz zostaję sama i zwyczajnie nań już dosyć.. Czuję się jak bezwartościowe nic :'( :'( :'( okropne uczucie, którego nie potrafię się wyzbyć :'( jestem fajna i chce się mnie ale tylko do momentu informacji o chorobie... :'( :'( :'(
...bo trzeba się śmiać, wariata grać, szczęśliwym być i z życia drwić...

Awatar użytkownika
rybka
Posty: 1974
Rejestracja: 2011-05-20, 18:58
Wiek: 52
Lokalizacja: OMC Kraków

Dzisiaj

Postautor: rybka » 2015-08-14, 18:54

Beata ja mam swoją teorię odnośnie czekania u lekarza w kolejce. Oni to robią celowo żeby nas zmiękczyć, bo jak się w końcu do nich dostaniesz to nie masz siły na żadne pytania i takie tam i marzysz o tym żeby jak najszybciej wyjść :crazy: , szczęśliwie na razie masz to już za sobą :)

Malinko jesteś fajna cały czas :firends: i jak najbardziej pełnowartościowa. Może mu walnęłaś taką najgorszą wersję, a tego to nawet nam chorym ciężko by było znieść. Wcale nie chodzi o to aby coś ukrywać, ale trzeba mówić tyle ile dana osoba potrafi przyjąć w danym czasie. Serducho dla Ciebie :serce:

Blanuś i widzisz do czego służy zezol :lol2:
Uśmiechnij się
Dorota
DK - KWC

Awatar użytkownika
malina :/
Posty: 2026
Rejestracja: 2009-05-23, 22:49
Wiek: 38
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Dzisiaj

Postautor: malina :/ » 2015-08-14, 20:07

rybka pisze: Może mu walnęłaś taką najgorszą wersję, a tego to nawet nam chorym ciężko by było znieść
nie wręcz przeciwnie powiedziałam że jestem chora od 7 lat i jest ok. I nawet powiedziałam aby nie czytał opinii w necie itp bo tam są zawsze najgorsze opcje mojej choroby. A ludzie żyją normalnie z tym i sobie radzą... A w sumie zawsze tak jest faceci się mną interesują dopóty, dopóki nie dowiedzą się o SM :'( nie mam siły na to wszystko, nie mam siły :'(
...bo trzeba się śmiać, wariata grać, szczęśliwym być i z życia drwić...

Awatar użytkownika
renia1286
Posty: 14352
Rejestracja: 2009-06-20, 09:28
Wiek: 59
Lokalizacja: Warmia

Dzisiaj

Postautor: renia1286 » 2015-08-15, 07:54

Malinko nie smuć się skarbie :serce:
Wiem jak to jest
malina :/ pisze:Source of the post Czuję się jak bezwartościowe nic :'( :'( :'( okropne uczucie, którego nie potrafię się wyzbyć
I rozumiem , bo czuję się podobnie co dzień i nie potrafię inaczej. :blush:
Odpuścił, bo to nie ten Tobie przeznaczony.
Trzymaj się,jestem z Tobą całym sercem :firends:
Nie potrzebuję skrzydeł by latać, potrzebuję ludzi, dzięki którym nie upadnę.

pSeMek
Posty: 180
Rejestracja: 2012-10-09, 22:01
Lokalizacja: brwinow

Dzisiaj

Postautor: pSeMek » 2015-08-15, 11:13

Dzień dobry

Myślałem że pomyliłem wątki ale jednak nie. malina :/, nie ma co płakać... łatwo powiedzieć ale wiem co czujesz. Ja z lęku przed odrzuceniem z powodu choroby założyłem że nawet nie ma sensu próbować czegokolwiek. No ale życie i tak wie zawsze lepiej i podsyła co jakiś czas obiekty westchnień i sprawdza kiedy pęknę z założeniami. I nie jest tak że tylko faceci uciekają chociaż może częściej o tym po prostu słychać.

Za jakiś czas znów się władujesz pewno w taką sytuację i może tym razem się uda. :good:

A tak w ogóle to tyle mnie tu nie było że jak chciałem wrócić to się wystraszyłem że już nie działa ;)

Awatar użytkownika
anula;)
Posty: 6100
Rejestracja: 2010-02-11, 16:59

Dzisiaj

Postautor: anula;) » 2015-08-15, 11:24

pSeMek pisze::

A tak w ogóle to tyle mnie tu nie było że jak chciałem wrócić to się wystraszyłem że już nie działa ;)


:biggrin: ...to tak jak większość z nas :wink:

Przysłowie na dziś ... może nietypowe,ale... :flirt:
We Wniebowzięcie Panny Marii słońce jasne, będzie wino godnie kwaśne.
.... niech nad waszym gniewem nie zachodzi słońce!... :rece2: EF 4

Awatar użytkownika
zosiako
Posty: 4565
Rejestracja: 2013-04-15, 12:39
Lokalizacja: Stąd

Dzisiaj

Postautor: zosiako » 2015-08-16, 10:00

wczoraj świętowaliśmy WNMP a dzisiaj jedziemy na odpust na Rocha - msza na cmentarzu a potem na lody :yes: Dobrego dnia Wam życzę :)
Denerwować się to mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych. Ernest Hemingway

Awatar użytkownika
aisza
Posty: 7601
Rejestracja: 2008-08-09, 20:04
Wiek: 56
Lokalizacja: Aleksandrów Kujawski
Kontaktowanie:

Dzisiaj

Postautor: aisza » 2015-08-16, 11:23

Obiad dziś w polu.....jadę nad jezioro;)
Przestań mieć pretensje do innych. Bierz odpowiedzialność za każdy swój krok...

Awatar użytkownika
blanka
Posty: 7000
Rejestracja: 2012-09-07, 17:02
Wiek: 50
Lokalizacja: tarnowskie góry

Dzisiaj

Postautor: blanka » 2015-08-16, 20:25

Cześć pSemEk :)

Ależ spoko weekend miałam :yes: .Przyjechali ,ugotowali ,pozmywali ,wieczorem grill..mmmm.. Odpoczęłam porządnie :) .Tylko jeden mankament ,ale to w innym temacie :wink:
Blanka

Awatar użytkownika
Sinuhe
Posty: 224
Rejestracja: 2014-10-27, 13:34
Wiek: 47
Lokalizacja: Tychy
Kontaktowanie:

Dzisiaj

Postautor: Sinuhe » 2015-08-17, 01:30

Pozdrawiam ze Starigradu. Lekko pijany i zadowolony pomimo skorpionow i innego pieronstwa w "apartamanie"...
Damian

Awatar użytkownika
malina :/
Posty: 2026
Rejestracja: 2009-05-23, 22:49
Wiek: 38
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Dzisiaj

Postautor: malina :/ » 2015-08-17, 12:08

pSeMek pisze:Source of the post Za jakiś czas znów się władujesz pewno w taką sytuację i może tym razem się uda.
ehhh

cześć pSeMek :wink:

Sinuhe pisze:Source of the post Lekko pijany i zadowolony pomimo skorpionow i innego pieronstwa w "apartamanie"...
dużo alkoholu, dużo dobrej zabawy, a małej ilości skorpionów życzę :)

hmm, a u mnie od wczorajszego wieczoru dziwnie... odezwał się do mnie ten Chłopak tłumacząć, że się przestraszył bo naczytał w necie informacji itp. itd ale że nie chce ze mnie rezygnować itp. Tylko, że ja po takiej huśtawce emocjonalnej jaką mi zapewnił w przeciągu ostatniego czasu nie wiem czy dam radę zaufać ponownie ;/ ehhh
...bo trzeba się śmiać, wariata grać, szczęśliwym być i z życia drwić...

Awatar użytkownika
aisza
Posty: 7601
Rejestracja: 2008-08-09, 20:04
Wiek: 56
Lokalizacja: Aleksandrów Kujawski
Kontaktowanie:

Dzisiaj

Postautor: aisza » 2015-08-17, 12:57

malina :/ pisze:Source of the post hmm, a u mnie od wczorajszego wieczoru dziwnie... odezwał się do mnie ten Chłopak tłumacząć, że się przestraszył bo naczytał w necie informacji itp. itd ale że nie chce ze mnie rezygnować itp. Tylko, że ja po takiej huśtawce emocjonalnej jaką mi zapewnił w przeciągu ostatniego czasu nie wiem czy dam radę zaufać ponownie ;/ ehhh

Malinko a może warto dać mu cień szansy(skoro jest fajny) Wiesz, nie dziwię się, że się przestraszył choroby-nie wiedział co to jest i z czym to się je jak ja to mawiam. A teraz poczytał sobie w necie o chorobie(stał się mądrzejszy wszak internet to skarbnica wiedzy), wie już co i jak i chce Cię dalej, a to by znaczyło, że zaakceptował Ciebie z całym dobrodziejstwem inwentarza;). Ja bym spróbowała:) Pozdrowionka dla Ciebie i trzymam kciuki, żeby się Wam udało:)
Przestań mieć pretensje do innych. Bierz odpowiedzialność za każdy swój krok...

Awatar użytkownika
blanka
Posty: 7000
Rejestracja: 2012-09-07, 17:02
Wiek: 50
Lokalizacja: tarnowskie góry

Dzisiaj

Postautor: blanka » 2015-08-17, 16:46

Spróbuj Malina ,przecież każdy zasługuje na drugą szansę :) ..

My znowu pół dnia "w plecy " z remontem .Zaczynam wątpić czy TO wogóle się skończy :dash1:
Blanka

Awatar użytkownika
zosiako
Posty: 4565
Rejestracja: 2013-04-15, 12:39
Lokalizacja: Stąd

Dzisiaj

Postautor: zosiako » 2015-08-18, 09:11

Malinko - dać Mu szansę :)

Blaniu - 3mam kciuki za szczęśliwe i szybkie zakończenie remontu :kiss:
Denerwować się to mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych. Ernest Hemingway

Awatar użytkownika
blanka
Posty: 7000
Rejestracja: 2012-09-07, 17:02
Wiek: 50
Lokalizacja: tarnowskie góry

Dzisiaj

Postautor: blanka » 2015-08-18, 13:58

Oj dzięki Zosieńko ,trzymaj mocno :kiss: Postępy widać ,ale końca jeszcze nie . :crazy:

Ale u nas dziś wiatrzysko niesamowite .Już od bladego świtu musiałam "dopalacza" zażyć ,bo głowa w 3D ,albo i dalej.
Blanka


Wróć do „Pogaduszki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 364 gości