Dzisiaj

Rozmowy na wszystkie tematy, niezwiązane z tematyką forum

Moderator: Beata:)

homag
Posty: 9019
Rejestracja: 2010-02-10, 17:44
Wiek: 61
Lokalizacja: Podkarpacie

Dzisiaj

Postautor: homag » 2016-04-15, 09:47

Bynik pisze:Source of the post tylko całkiem eleganckie pudło

Całkiem, całkiem..znając Bynik Twoje zacięcie muzyczne, sądzę, że zakochałeś się w dźwięku, jakie można wydobyć z tego pudła. :)
Więc pewnie sąsiedzi nie spali, jeno słuchali Twoich ballad. Gdybyś zamieścił próbkę swoich i gitary możliwości, byłoby miło posłuchać. :)

Bynik pisze:Source of the post Aż boję się pomyśleć, co sobie najlepsza z żon, na te 25 lat teraz kupi

Fakt, za kobietą nie trafisz, więc zasadniczo dystans jest potrzebny. :)
Wojtek

Awatar użytkownika
Bynik
Posty: 5715
Rejestracja: 2008-04-20, 20:49
Wiek: 59
Lokalizacja: zza winkla

Dzisiaj

Postautor: Bynik » 2016-04-15, 10:10

homag pisze:Source of the post więc zasadniczo dystans jest potrzebny.
Ten dystans niekiedy nazywamy dodatnim stanem konta. :szalony2:
homag pisze:Source of the post Gdybyś zamieścił próbkę swoich i gitary możliwości, byłoby miło posłuchać. :)

Z tym to problem, bo strasznie trema mnie męczy i jak wiem, że to na pokaz, to walę błędy aż żal bierze. :wink: Wolę to robić do face to face :blush:
Kilka, a kto wie, może i więcej razy miałem zamiar wrzucić co nieco lecz stale nie podoba mi się efekt końcowy. Tymczasowo przyjmijmy, że mam gitar jak niewielki sklep, bo fajnie na stojakach wyglądają :wink:
Obrazek

Awatar użytkownika
renia1286
Posty: 14352
Rejestracja: 2009-06-20, 09:28
Wiek: 59
Lokalizacja: Warmia

Dzisiaj

Postautor: renia1286 » 2016-04-15, 11:31

No Bynik, 25 lat, to nie w kij dmuchał :) Gratulacje :kiss:
Znam już też ptaszka , co nie dał Ci i sąsadom spokojnie zasnąć. :śmiaćsię:
Wstałam z bólem głowy i dzionek mam załatwiony.
W smutnych okolicznościach, bo to pogrzeb teściowej ale poznałam dokładnie rodzinkę swojego męża.
Wygląda na to, że tylko mnie zależało na tym, żeby pochówek odbył się wg. jej woli.
Wczoraj narobiłam sobie wrogów nawet w stoilycy, gdzie zmarła teściowa ale będzie jak trzeba, jutro zostanie przewieziona do kaplicy w rodzinne strony i znajomi będą mogli pożegnać.
Dzisiaj boli mnie wszystko (dosłownie), nerwy robią ze mną co chcą ale dam radę.
Miłego dnia kochaniutcy :)
Nie potrzebuję skrzydeł by latać, potrzebuję ludzi, dzięki którym nie upadnę.

Awatar użytkownika
blanka
Posty: 7000
Rejestracja: 2012-09-07, 17:02
Wiek: 50
Lokalizacja: tarnowskie góry

Dzisiaj

Postautor: blanka » 2016-04-15, 13:56

Reniu - przyjmij moje kondolencje :firends: :kiss:


Bynik pisze:Source of the post Nie wiosło, tylko całkiem eleganckie pudło
- to przepraszam :blush: - poprawiam się szybciutko : gratuluję pięknego pudła :rece2:
Bynik pisze:Source of the post mam gitar jak niewielki sklep, bo fajnie na stojakach wyglądają
fiu fiu .. hurt czy detal ? Chyba ,ze li tylko wyłącznie na własna nutę :music:
Wczoraj zapomniałam ,ale gratulacje dla Twojej Małżonki z okazji jubileuszu :daćróże: . I niych se Dziołcha nie żałuje ino srogi gyszyng kupi ,kej piniondze mo w rynce ,a chop na ta rynka nie paczi :yes: :girlhaha:
Blanka

Awatar użytkownika
zosiako
Posty: 4565
Rejestracja: 2013-04-15, 12:39
Lokalizacja: Stąd

Dzisiaj

Postautor: zosiako » 2016-04-15, 19:00

renia1286 pisze:Source of the post ale będzie jak trzeba
dzielna dziewczyna i tak 3maj. Najszczersze wyrazy współczucia Reniu :kiss:
Bynik pisze:Source of the post co sobie najlepsza z żon, na te 25 lat teraz kupi
lepiej nie wiedzieć zawczasu :yes: potem jak już będzie, to coś - to wystarczy zaakceptować :wink: Oczywiście Gratulacje Rocznicowe dla Ciebie i Najlepszej z Żon :yahoo: :yes:
renia1286 pisze:Source of the post nerwy robią ze mną co chcą ale dam radę.
Reniu, dasz radę :kiss:
Samosia Jak zdrówko :kiss:
Denerwować się to mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych. Ernest Hemingway

homag
Posty: 9019
Rejestracja: 2010-02-10, 17:44
Wiek: 61
Lokalizacja: Podkarpacie

Dzisiaj

Postautor: homag » 2016-04-15, 19:06

Bynik pisze:Source of the post Ten dystans niekiedy nazywamy dodatnim stanem konta.

Albo zrównoważonym bilansem. Wydajemy tyle ile dostajemy, przy czym mniej niż nasza kobieta. :)
Bynik pisze:Source of the post Kilka, a kto wie, może i więcej razy miałem zamiar wrzucić co nieco

Następnym razem zamień Bynik zamiar na czyn i zapewniam, że wielu z nas będzie ukontentowanych. :)

Gratulacje dla obojga małżonków z okazji długiego pożycia składam na Twoje ręce. :)
Wojtek

Awatar użytkownika
zosiako
Posty: 4565
Rejestracja: 2013-04-15, 12:39
Lokalizacja: Stąd

Dzisiaj

Postautor: zosiako » 2016-04-15, 19:27

homag pisze:Source of the post przy czym mniej niż nasza kobieta

dyskutowałabym :wink: nie mam oporów (oprócz stanu konta) przy wydawaniu kasy na dzieci, natomiast zakupy dla siebie są oglądane przez podwójną lupę :yes:
homag pisze:Source of the post zapewniam, że wielu z nas będzie ukontentowanych

potwierdzam :yes: i czekamy na koncert :yes:
Denerwować się to mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych. Ernest Hemingway

Awatar użytkownika
zosiasamosia
Posty: 5081
Rejestracja: 2011-07-26, 12:28
Lokalizacja: Całkiem fajna ;)

Dzisiaj

Postautor: zosiasamosia » 2016-04-15, 22:28

Bynik pisze:Source of the post miałem zamiar wrzucić co nieco lecz stale nie podoba mi się efekt końcowy
Znaczy, że koncierta nie budjet ? :umnik2:
------------------------------------
zosiako pisze:Source of the post Samosia Jak zdrówko :kiss:
Kaszel, kaszel, kaszel... :dash1: :szalony2:
A Ty Zosiako jak się masz?, czy objawy rzutu się cofają? :umnik2:
blanka pisze:Source of the post - może l4 ?
Dla mnie L4 to ostateczność :umnik2:
homag pisze:Source of the post wracaj z rodziną do zdrowia
:firends:
.........jest coś, co Nas łączy....... :wink:

Awatar użytkownika
Bynik
Posty: 5715
Rejestracja: 2008-04-20, 20:49
Wiek: 59
Lokalizacja: zza winkla

Dzisiaj

Postautor: Bynik » 2016-04-16, 00:38

Dziękuję za gratulacje w imieniu swoim i Najlepszej z Żon. Korzystając z okazji, pragnę zapewnić, że te 25 lat nie jest naszym ostatnim słowem i z okazji okrągłej rocznicy powstania naszego przedsiębiorstwa zobowiązujemy się podwoić, a nawet jak sie do, potroić uzyskany wynik. :yahoo:

Brygada młodzieżowa... :oszukać:
Obrazek

Awatar użytkownika
zosiako
Posty: 4565
Rejestracja: 2013-04-15, 12:39
Lokalizacja: Stąd

Dzisiaj

Postautor: zosiako » 2016-04-16, 09:17

Bynik pisze:Source of the post pragnę zapewnić, że te 25 lat nie jest naszym ostatnim słowem

oczywista sprawa, a my będziemy mieli wiele razy okazje do składania gratulacji i wysyłania ciepłych życzeń :)
zosiasamosia pisze:Source of the post Kaszel, kaszel, kaszel

oj niedobrze, Zosia uważaj bardzo, ta grypa jest wredna, ja mam wrażenie że właśnie po grypie mi się rzuciło paskudztwo :umnik2: naprawdę bądź ostrożna i kuruj się :kiss:
zosiasamosia pisze:Source of the post czy objawy rzutu się cofają?

nie w takim tempie jak bym chciała, ale jest lepiej i to cieszy. od dzisiaj Medrol :szalony2: więc mam nadzieję, że się cofną całkowicie :)
zosiasamosia pisze:Source of the post Dla mnie L4 to ostateczność
rozumiem Cię doskonale :umnik2:
a teraz mam kocioł bo po ostatnim MRI mam propozycję objęcia leczeniem z 2 ośrodków - albo interferony albo badania kliniczne. generalnie ani jedno ani drugie mi się nie podoba, ale lekarze rozmawiali również z moim mężem, jak byłam na badaniach i nie bardzo mam jak się wykręcić. Wiem, że pogaduszki to nie właściwe miejsce, ale może ktoś mi pomoże znaleźć temat, w którym jest wyjaśniona różnica między badaniami klinicznymi a leczeniem interferonami :umnik2:
Reniu - jestem z Tobą :kiss:
Denerwować się to mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych. Ernest Hemingway

homag
Posty: 9019
Rejestracja: 2010-02-10, 17:44
Wiek: 61
Lokalizacja: Podkarpacie

Dzisiaj

Postautor: homag » 2016-04-16, 13:31

Bynik pisze:Source of the post podwoić, a nawet jak sie do, potroić uzyskany wynik.

No raczej, tym bardziej, iż masz Najlepszą z Żon. :)
Jak planujesz jeszcze 2x25, możesz śmiało pomyśleć o jakimś jeszcze potomstwie. :wink:

zosiako pisze:Source of the post ale może ktoś mi pomoże znaleźć temat

Zosiu, interferon jest specyfikiem po wszelakich badaniach, od lat stosowanym przy postaci RR, a podczas udziału w badaniu klinicznym leku, dopiero jest on badany, niestety na nas chorych i ciężko nie mieć wrażenia, bycia wtedy króliczkiem doświadczalnym.
Jakąkolwiek decyzję podejmiesz, życzę Ci by była trafna.
Wojtek

Awatar użytkownika
blanka
Posty: 7000
Rejestracja: 2012-09-07, 17:02
Wiek: 50
Lokalizacja: tarnowskie góry

Dzisiaj

Postautor: blanka » 2016-04-16, 13:48

Samosia- kuruj się ,może weekend Ci w tym pomoże :firends:

Zosiako - trudną masz decyzję do podjęcia ,póki co życzę Ci żeby rzut puszczał .Co do terapii myśle ,że uda Ci się wybrać tą najlepsza dla Ciebie :)

Pozdrawiam Wszystkich i zycze miłego dnia :)
Blanka

Awatar użytkownika
Bynik
Posty: 5715
Rejestracja: 2008-04-20, 20:49
Wiek: 59
Lokalizacja: zza winkla

Dzisiaj

Postautor: Bynik » 2016-04-16, 14:11

homag pisze:Source of the post Jak planujesz jeszcze 2x25, możesz śmiało pomyśleć o jakimś jeszcze potomstwie.

To już by mogło być zbyt wiele szczęścia, jak na takiego małego bynika :biggrin:
Obrazek

Awatar użytkownika
zosiako
Posty: 4565
Rejestracja: 2013-04-15, 12:39
Lokalizacja: Stąd

Dzisiaj

Postautor: zosiako » 2016-04-16, 14:37

homag pisze:Source of the post Jakąkolwiek decyzję podejmiesz

blanka pisze:Source of the post trudną masz decyzję do podjęcia

:umnik2: nie chcę żadnej decyzji.... nie mam siły o tym myśleć ani się zastanawiać, żadna z opcji mi się nie podoba, ale, no właśnie, ale M rozmawiał z lekarzami i ciężko będzie mi się wykręcić :szalony2: .
dziękuję za odpowiedzi i idę czytać o tych kuracjach i zbierać argumenty :girlwestchnienie:

Miłego dnia :)
Denerwować się to mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych. Ernest Hemingway

Awatar użytkownika
renia1286
Posty: 14352
Rejestracja: 2009-06-20, 09:28
Wiek: 59
Lokalizacja: Warmia

Dzisiaj

Postautor: renia1286 » 2016-04-17, 10:37

zosiako pisze:Source of the post nie mam siły o tym myśleć ani się zastanawiać, żadna z opcji mi się nie podoba, ale, no właśnie, ale M rozmawiał z lekarzami i ciężko będzie mi się wykręcić .

Zosiu a kto poniesie konsekwencje ewentualnego pogorszenia , Ty i tylko Ty, bo lekarze na pewno nie a mąż zrozumie i poprze jak dowie się z jakiego typu lekami masz mieć doczynienia.
U Ciebie co do diagnozy nie ma pewności a do leczenia jest?
To ma być tylko i wyłącznie Twoja decyzja.
Trzymaj się, bądź dzielna i nie daj sobie wcisnąć niczego wbrew sobie :kiss:
Pozdrawiam wszystkich :)
Nie potrzebuję skrzydeł by latać, potrzebuję ludzi, dzięki którym nie upadnę.


Wróć do „Pogaduszki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 171 gości