Dzisiaj

Rozmowy na wszystkie tematy, niezwiązane z tematyką forum

Moderator: Beata:)

Awatar użytkownika
zosiako
Posty: 4565
Rejestracja: 2013-04-15, 12:39
Lokalizacja: Stąd

Dzisiaj

Postautor: zosiako » 2017-04-11, 19:43

Kciuki były są i będą Mika :yes:
Anula- podoba mi się TWoj tok myślenia :crazy:
Anesiu tylko cierpliwość ratuje- niestety ja też jej nie mam :crazy: oby było z lapką coraz lepiej :yes:
Denerwować się to mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych. Ernest Hemingway

Awatar użytkownika
blanka
Posty: 7000
Rejestracja: 2012-09-07, 17:02
Wiek: 50
Lokalizacja: tarnowskie góry

Dzisiaj

Postautor: blanka » 2017-04-13, 15:08

zosiako pisze:Source of the post Anula- podoba mi się TWoj tok myślenia
- mnie się raczej wydaje ,ze Anula okularów nie wypucowała , skoro jej się rehabilitacja z prohibicją pomyliły :biggrin: .Anula- brawo Ty :lol:

Dziewczyny ,trzymam kciuki żeby wasze kończyny doszły do normy :kiss:
Blanka

Awatar użytkownika
zosiako
Posty: 4565
Rejestracja: 2013-04-15, 12:39
Lokalizacja: Stąd

Dzisiaj

Postautor: zosiako » 2017-04-13, 19:18

Kciuki jak zawsze mile widziane :delikatna: z podziękowanie Blania :kiss:
Znalazłam na ebay takie paski do butów które będą trzymały je na stopie- niestety albo nie wiem jak je znaleźć w Polsce albo ich po prostu nie ma. Wrzucam zdjęcie paska i butów obrazujące zasadę "działania ". Oczywiscie sprawa dotyczy butow na plaskiej podeszwie :crazy: Jakby ktoś miał jakiś pomysł gdzie można kupić na terenie kraju byłabym wdzięczna :yes:
Załączniki
flat-clip.jpg
images (2).jpg
images (2).jpg (3.59 KiB) Przejrzano 3413 razy
Detachable-Shoe-Straps-To-Hold-Loose-Heels-Wedges-Flats-Transparent-Full-0-0-180x180.jpg
Detachable-Shoe-Straps-To-Hold-Loose-Heels-Wedges-Flats-Transparent-Full-0-0-180x180.jpg (4.25 KiB) Przejrzano 3413 razy
Denerwować się to mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych. Ernest Hemingway

Awatar użytkownika
anesia
Posty: 664
Rejestracja: 2015-09-22, 13:07
Wiek: 46
Lokalizacja: Łódź

Dzisiaj

Postautor: anesia » 2017-04-14, 09:14

blanka pisze:Source of the post Dziewczyny ,trzymam kciuki żeby wasze kończyny doszły do normy

Oj zaciśnięte kciuki zawsze się przydadzą :kiss:
Blaniu dziękuję za już i nieskromnie proszę o jeszcze :delikatna:

Awatar użytkownika
zosiako
Posty: 4565
Rejestracja: 2013-04-15, 12:39
Lokalizacja: Stąd

Dzisiaj

Postautor: zosiako » 2017-04-15, 12:03

Świątecznie witam :ukłon:
Załączniki
20170415_095744.jpg
Denerwować się to mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych. Ernest Hemingway

Awatar użytkownika
mika36
Posty: 698
Rejestracja: 2010-08-09, 12:31
Lokalizacja: podlasie

Dzisiaj

Postautor: mika36 » 2017-04-19, 19:45

Witam gorąco
zosiako pisze:Source of the post Kciuki były są i będą

Kciuki są nadal potrzebne. Dziś miałam rozmowę z szefowa i ma się zastanowić co dalej zrobić. Mam nadal nadzieję, że przedłuży mi umowę i po sanatorium będę miała gdzie wrócić.
Mam jeszcze taki drobny dylemat. Pracuje w zakładzie pracy chronionej i ważne jest moje ważne orzeczenie. Tak się składa, że kończy mi się z końcem kwietnia. Pod koniec marca złożyłam wniosek, no i w związku z moim wyjazdem na komisje staję 1 czerwca (po moim powrocie). W pracy musi być ciągłość. Nie wiem wiec jak to zrobić, aby mieli w pracy podkładkę o tym że zostanie mi przedłużony stopień niepełnosprawności . :diablo: Jak się wali to się wali.
Tak sobie myślę, że może zadzwonię do orzecznictwa i zapytam co w takiej sytuacji zrobić.

Teraz z innej beczki.
We czwartek został okradziony mój starszy syn. Pieniądze zginęły z szatni wychowania fizycznego. Portfel w spodniach, spodnie w plecaku, a kasy nie ma. Syn zgłosił wychowawcy. i co Cisza. Po zajęciach zajechaliśmy na komisariat. Policja przyjęła zgłoszenie. Na drugi dzień dzwoni matka kolegi z klasy i mówi, że jej syn znalazł w szatni na ławce 800 zł (cała suma to 1010 zł) i oni chcą zwrócić, bo może to pieniądze mojego syna. Policja zrobiła przesłuchania i przeszukania, a ten uczeń "uczciwy" złożył już wcześniej zeznania na komisariacie i zostawił te 800 zł w depozycie.
Nie wiem co będzie dalej. Mam nadzieję, że sprawa szybko się wyjaśni i pieniądze wrócą.
Fakt, że syn duży a głupi. Miał zapłacić za malowanie motoru i wziął pieniądze ze sobą. Ma nauczkę, która może go drogo kosztować. Dziś w szkole było spotkanie z dyrekcją. :dash1: :help: :help: :help: :help: :help:

Awatar użytkownika
blanka
Posty: 7000
Rejestracja: 2012-09-07, 17:02
Wiek: 50
Lokalizacja: tarnowskie góry

Dzisiaj

Postautor: blanka » 2017-04-22, 15:36

Oj.. Co dalej Mika? Pozytywnie jakoś się rozwiązało ?
anesia pisze:Source of the post nieskromnie proszę o jeszcze
- trzymam Aniesiu :yes:
Blanka

Awatar użytkownika
renia1286
Posty: 14352
Rejestracja: 2009-06-20, 09:28
Wiek: 59
Lokalizacja: Warmia

Dzisiaj

Postautor: renia1286 » 2017-04-23, 10:55

Dziewczyny jestem z Wami całym :serce: nawet jak nic nie piszę.
Pozdrawiam z zaciśniętymi kciukami :yes:
Nie potrzebuję skrzydeł by latać, potrzebuję ludzi, dzięki którym nie upadnę.

Awatar użytkownika
zosiako
Posty: 4565
Rejestracja: 2013-04-15, 12:39
Lokalizacja: Stąd

Dzisiaj

Postautor: zosiako » 2017-04-25, 07:56

Dzisiaj z dobrymi wiadomościami- byłam na 2 zabiegach z akupunktury i pomaga :yes: znalazlam lekarza w Warszawie- Chińczyk z legalizowanym dyplomem lekarskim w Polsce. Nie obiecuje cudów ale powiedział że jeżeli organizm jest podatny spróbuje zatrzymać postęp choroby. U mnie na razie to działa. Noga jest bardziej posluszna i przeszłam prawie 300m bez zatrzymania a i kolano nie lata w każdą stronę. Jeszcze 8 zabiegów a potem przerwa. Powiedział że popracuje również nad oczami bo trochę mi poleciał wzrok. Nie wiem czy to wiara czy akupunktura ale działa i to jest najważniejsze. :delikatna:
Denerwować się to mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych. Ernest Hemingway

Awatar użytkownika
joanna_nick
Posty: 912
Rejestracja: 2013-03-19, 22:06
Lokalizacja: Warszawa

Dzisiaj

Postautor: joanna_nick » 2017-04-25, 09:19

zosiako pisze:Source of the post Dzisiaj z dobrymi wiadomościami- byłam na 2 zabiegach z akupunktury i pomaga :yes:

Zosieńko super wiadomość!!!! Od razu dzień wydał mi się przyjaźniejszy :). i oby tak dalej!!! 3mam kciuki :serce:

A jakbyś mogła, to podpytaj tego pana o możliwości w przypadku choroby z Lyme, mycoplazmy, wirusa EBV i chelatacji - może i ja bym się do niego wybrała, bo aktualnie jestem w czarnej d*** z leczeniem :(. Poniosłam totalną porażkę - po 7 tygodniach antybiotykoterapii zaliczyłam taki zjazd w dół, że z dnia na dzień odstawiłam wszystkie abax (wysiadł mi układ pokarmowy), jest już lepiej (3 dni od rzucenia ;) ), zaczęłam normalnie jeść, no ale ogólnie nie jest dobrze ;). A prawa ręka boli i odmawia posłuszeństwa... Nawet klikanie w klawisze boli ;/ ehhhh.... Niby jutro zaczynam kolejną rehabilitację, ale sądząc po poprzedniej, nie mam wielkich nadziei na jej skuteczność... [się pożaliła... to chyba nie ten wątek?]

Anesia, Mika - kciuki zaciśnięte!!! :serce: :serce:

I kochani - wszyscy nie wymienieni z imienia - tez jestem z Wami, mimo iż mało lub wcale się nie odzywam! I za wszystkich trzymam kciuki!!! :serce: :serce: :serce:
W życiu nie chodzi o czekanie, aż burza minie ... Chodzi o to, by nauczyć się tańczyć w deszczu. Vivian Greene

homag
Posty: 9019
Rejestracja: 2010-02-10, 17:44
Wiek: 60
Lokalizacja: Podkarpacie

Dzisiaj

Postautor: homag » 2017-04-25, 10:32

zosiako pisze:Source of the post Noga jest bardziej posluszna i przeszłam prawie 300m bez zatrzymania a i kolano nie lata w każdą stronę.

Super Zosiu, że czujesz poprawę..czekam na wpis - " dzisiaj przeszłam bez zatrzymania, na luziku 3000m ". :)
Wojtek

Awatar użytkownika
zosiako
Posty: 4565
Rejestracja: 2013-04-15, 12:39
Lokalizacja: Stąd

Dzisiaj

Postautor: zosiako » 2017-04-25, 13:24

Asiu zapytam ale jutro bo dzisiaj już jestem po iglach albo może po prostu podam Ci numer telefonu i zapytasz? Jak wolisz mogę jutro podpytać :yes:
Asiu , Wojtku - Dziękuję za ciepłe słowa no i też 3mam kciuki za wszystkich potrzebujących :yes:
Denerwować się to mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych. Ernest Hemingway

Awatar użytkownika
rybka
Posty: 1974
Rejestracja: 2011-05-20, 18:58
Wiek: 52
Lokalizacja: OMC Kraków

Dzisiaj

Postautor: rybka » 2017-04-25, 18:53

No czytam, czytam i buziaki Wam zostawiam :kiss: :kiss: :kiss: :rece2:
Uśmiechnij się
Dorota
DK - KWC

Awatar użytkownika
zosiasamosia
Posty: 5081
Rejestracja: 2011-07-26, 12:28
Lokalizacja: Całkiem fajna ;)

Dzisiaj

Postautor: zosiasamosia » 2017-04-25, 19:32

Zosiako, nieważne co, ważne że działa :yes:
.........jest coś, co Nas łączy....... :wink:

Awatar użytkownika
blanka
Posty: 7000
Rejestracja: 2012-09-07, 17:02
Wiek: 50
Lokalizacja: tarnowskie góry

Dzisiaj

Postautor: blanka » 2017-04-26, 11:21

Podpisuje się pod słowami Samosi , dalej tylko lepiej :kiss: Zosiu

Joasia- kibicuje gorąco ,żeby (kiedy się zdecydujesz ) igiełki i Tobie pomogły :yes:
Blanka


Wróć do „Pogaduszki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 201 gości