Dzisiaj

Rozmowy na wszystkie tematy, niezwiązane z tematyką forum

Moderator: Beata:)

Awatar użytkownika
anula;)
Posty: 6100
Rejestracja: 2010-02-11, 16:59

Dzisiaj

Postautor: anula;) » 2017-04-26, 19:40

...W kwestii akupunktury ,to dawniej pozwalałam sobie na igiełkowe szaleństwo,i zawsze było lepiej po :good: Gdzieś tam w wątku o aku w 'leczeniu alternatywnym" pisałam o tym... Teraz tak jakoś...no siadłam na tyłeczku :blush:
Nio! Ale -Dziewczyny-jak tylko macie możliwość i dobrego...magika -to korzystajcie :rece2: Buziaki! :kiss:
.... niech nad waszym gniewem nie zachodzi słońce!... :rece2: EF 4

Awatar użytkownika
zosiako
Posty: 4565
Rejestracja: 2013-04-15, 12:39
Lokalizacja: Stąd

Dzisiaj

Postautor: zosiako » 2017-04-26, 21:23

Anulko- tyleczek w troki i ... :yes: :kiss:
Asiu- :blush: no obciach totalny ale nie wzięłam tej kartki na której zapisałam te wszystkie choroby które opisalas więc zapytałam pana dr czy leczy borelioze- odpowiedział że tak, podejmuje się pomocy. :yes:
Denerwować się to mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych. Ernest Hemingway

Awatar użytkownika
mika36
Posty: 698
Rejestracja: 2010-08-09, 12:31
Lokalizacja: podlasie

Dzisiaj

Postautor: mika36 » 2017-04-27, 19:11

Hejka
blanka pisze:Source of the post Pozytywnie jakoś się rozwiązało ?

no nic nie wiadomo. Cisza jak w kościele. Nawet mnie to nie dziwi. Nasza policja działa ekspresowo. Moim zdaniem powinni od razu zdjąć odciski z portfela. W końcu był w spodniach, a spodnie w plecaku, ale widocznie w naszym kraju tak się nie robi. :łowca:

zosiako, Super, że czujesz się lepiej. Oby jak najdłużej i najdalej :firends:

Z pracą nadal nie wiem, czy przedłużą mi umowę. 9 maja jadę do sanatorium. Muszę, albo lepiej - chcę. No i cały czas mam nadzieję, że będę miała pracę. :)

Awatar użytkownika
mika36
Posty: 698
Rejestracja: 2010-08-09, 12:31
Lokalizacja: podlasie

Dzisiaj

Postautor: mika36 » 2017-04-27, 19:11

Hejka
blanka pisze:Source of the post Pozytywnie jakoś się rozwiązało ?

no nic nie wiadomo. Cisza jak w kościele. Nawet mnie to nie dziwi. Nasza policja działa ekspresowo. Moim zdaniem powinni od razu zdjąć odciski z portfela. W końcu był w spodniach, a spodnie w plecaku, ale widocznie w naszym kraju tak się nie robi. :łowca:

zosiako, Super, że czujesz się lepiej. Oby jak najdłużej i najdalej :firends:

Z pracą nadal nie wiem, czy przedłużą mi umowę. 9 maja jadę do sanatorium. Muszę, albo lepiej - chcę. No i cały czas mam nadzieję, że będę miała pracę. :)

Awatar użytkownika
blanka
Posty: 7000
Rejestracja: 2012-09-07, 17:02
Wiek: 50
Lokalizacja: tarnowskie góry

Dzisiaj

Postautor: blanka » 2017-04-28, 13:59

mika36 pisze:Source of the post 9 maja jadę do sanatorium. Muszę, albo lepiej - chcę.
:good: :wink:

Norrrmalnie przez tą pogodę chyba w nerwicę , depresję , śpiączke wpadne . Nie wszystko na raz się odbędzie , jedno z wymienionych starczy . Tego roku ponoć bociany wyklują żaby :biggrin:
Blanka

Awatar użytkownika
joanna_nick
Posty: 912
Rejestracja: 2013-03-19, 22:06
Lokalizacja: Warszawa

Dzisiaj

Postautor: joanna_nick » 2017-05-01, 00:09

zosiako pisze:Asiu- :blush: no obciach totalny ale nie wzięłam tej kartki na której zapisałam te wszystkie choroby które opisalas więc zapytałam pana dr czy leczy borelioze - odpowiedział że tak, podejmuje się pomocy. :yes:

Dzięki Zosieńko :serce: - to najważniejsze, że w ogóle się podejmuje... sorki, że dopiero dzisiaj się odzywam, ale miałam ostatnie kilka dni jakoś wyjęte całkiem z życiorysu... pewnie nie tak od razu się za to wezmę, ale będę myśleć :)
W życiu nie chodzi o czekanie, aż burza minie ... Chodzi o to, by nauczyć się tańczyć w deszczu. Vivian Greene

Awatar użytkownika
anesia
Posty: 664
Rejestracja: 2015-09-22, 13:07
Wiek: 46
Lokalizacja: Łódź

Dzisiaj

Postautor: anesia » 2017-05-11, 14:40

Witajcie po dłuższej przerwie :)
Przepraszam za ciszę, ale nagromadziły się problemy rodzinne.
Widzę,że na forum narobiłam sobie zaległości m.in.w czytaniu :girlwestchnienie: a troszkę się działo :yes:
blanka pisze:Source of the post trzymam Aniesiu

Dziękuję Wszystkim za trzymanie kciuków...przydają się :girllove: :kiss:
Z ręką lepiej, ale jeszcze trzeba rehabilitować. Na szczęście udało się rozpocząć kolejną rehabilitację :yahoo:
Pozdrawiam Wszystkich ciepło :firends: :serce:

Awatar użytkownika
rybka
Posty: 1974
Rejestracja: 2011-05-20, 18:58
Wiek: 52
Lokalizacja: OMC Kraków

Dzisiaj

Postautor: rybka » 2017-05-16, 20:41

Może nie dzisiaj ale w sobotę... Podzielę się z Wami takimi tam klimatami...
Na Rusinową....jpg

Z tej chmurki był rzęsisty deszcz i grad... :wink:
Pierwiosnki na Rusinowej Polanie.jpg

Klimatycznie...a wcześniej góry było widać :)
Wiktorówki1.jpg

Mam problemy z kompem, dlatego miotła na pierwszym planie (nie dam rady zdjęcia przyciąć :śmiaćsię: )
Wiktorówki.jpg

Jan Paweł II tu bywał...
(przepraszam że bokiem co niektóre ale na takim bele czym to wstawiam, że dobrze że mi się udało... :angel: :blush: )
No i po ptokach - widzę że nic nie widzę... :blush: (jak u Sylwii w humorze... :biggrin: ) obiecuję że pokażę, tylko nie wiem kiedy... :blush:
Uśmiechnij się
Dorota
DK - KWC

homag
Posty: 9019
Rejestracja: 2010-02-10, 17:44
Wiek: 60
Lokalizacja: Podkarpacie

Dzisiaj

Postautor: homag » 2017-05-17, 08:43

rybka pisze:Source of the post obiecuję że pokażę, tylko nie wiem kiedy... :blush:

Czekam(y) rybko na zdjęcia, będą piękne, to pewne.. :)
Wojtek

Awatar użytkownika
malina :/
Posty: 2026
Rejestracja: 2009-05-23, 22:49
Wiek: 38
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Dzisiaj

Postautor: malina :/ » 2017-05-18, 17:56

:serce: :serce: :serce: :serce: :serce: :serce: :serce: :serce: :serce:
...bo trzeba się śmiać, wariata grać, szczęśliwym być i z życia drwić...

Awatar użytkownika
rybka
Posty: 1974
Rejestracja: 2011-05-20, 18:58
Wiek: 52
Lokalizacja: OMC Kraków

Dzisiaj

Postautor: rybka » 2017-05-19, 20:13

Malina :serce: , dobry czas u Ciebie...
Uwaga próba generalna:
Na Rusinową.jpg

Pierwiosnki na Rusinowej.jpg

Wiktorówki1.jpg

Wiktorówki.jpg
Uśmiechnij się
Dorota
DK - KWC

homag
Posty: 9019
Rejestracja: 2010-02-10, 17:44
Wiek: 60
Lokalizacja: Podkarpacie

Dzisiaj

Postautor: homag » 2017-05-20, 08:15

Rybko, widoki robią wrażenie..skoro zdjęcia działają pozytywnie na wyobraźnię, rzeczywistość musi być cudna..góry to góry, wielka jest ich moc i nasza zawsze wtedy maleńkość.
Nie żebym coś tam, coś tam, ale zazdroszczę i czekam na swój wyjazd w góry. :)
Wojtek

Awatar użytkownika
anula;)
Posty: 6100
Rejestracja: 2010-02-11, 16:59

Dzisiaj

Postautor: anula;) » 2017-05-22, 08:02

Oooo ła! Śmię Rybańko tymi górkami rozmarzyła :girlwestchnienie: Piknie paniusiu a juści ! :kiss:
.... niech nad waszym gniewem nie zachodzi słońce!... :rece2: EF 4

Awatar użytkownika
anesia
Posty: 664
Rejestracja: 2015-09-22, 13:07
Wiek: 46
Lokalizacja: Łódź

Dzisiaj

Postautor: anesia » 2017-05-25, 20:24

Zakończyłam drugą rehabilitację... z ręką zdecydowanie lepiej :yes:
Teraz mogę Was uściskać obiema rękami :yahoo: ...tak też czynię...ŚCISKAM WAS MOCNO :bb: :firends:
Szczególne uściski dla naszych forumowych Zosiek Zosiako i Samosi jestem myślami z Wami dziewczynki.
Trzymajcie się dzielnie :kiss: :firends:

Awatar użytkownika
zosiako
Posty: 4565
Rejestracja: 2013-04-15, 12:39
Lokalizacja: Stąd

Dzisiaj

Postautor: zosiako » 2017-05-26, 07:55

Anesiu :kiss: super że z łapką lepiej :rece2:
Moje dzisiaj takie sobie bo wczoraj odebrałam wyniki rezonansu. Z plusów ostatnie szare komórki się jeszcze nie wyprowadzily :biggrin: i zmniejszył się obrzęk wokół aktywnych dziurek. Niestety 3 największe zmiany nadal się świecą czyli są aktywne :umnik2: plus w słupku pojawiły się jakieś guzki schromma. Nie mam pomysłu co robić aby wygasic ten stan zapalny bo on jest od kwietnia ubiegłego roku...znowu smuty przekazuję no ale nie mam z kim porozmawiać więc męczę Was :umnik2:
Denerwować się to mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych. Ernest Hemingway


Wróć do „Pogaduszki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 214 gości