Kącik złego humoru

Rozmowy na wszystkie tematy, niezwiązane z tematyką forum

Moderator: Beata:)

Awatar użytkownika
mika36
Posty: 698
Rejestracja: 2010-08-09, 12:31
Lokalizacja: podlasie

Kącik złego humoru

Postautor: mika36 » 2017-02-14, 14:38

Wszystko jakoś nie tak. Długo dochodzę do siebie po grudniowym rzucie. Nóżki słabe, a pogoda nie sprzyja. Depresja jest, chociaż w tym temacie widzę światełko w tunelu. Leczę się, no i jest trochę lepiej. Od lutego zaczęłam pracę na umowę zlecenie w biurze rachunkowym. To tu właśnie zamiast być dobrze jest - kiepsko :dash1: . Firmę prowadzi znajoma ze stowarzyszenia. Też jest chora, ale jej sposób rozmowy i zachowania mnie nieco zaskakuje. Fakt, że jest w dużo lepszej formie niż ja. Faktem jest również, że tak na prawdę nie ma wolnego etatu, ale mimo wszystko uparła się, aby mnie zatrudnić. Tylko, że od samego początku jakoś nie wychodzi. Pierwsze spotkanie - rozmowa, a pani raz jest raz nie ma. Podczas spotkania (nie znając mnie i moich kwalifikacji) nic nie stanęło na przeszkodzie, by stwierdzić, że mało umiem. :diablo: Więc poczułam się zlekceważona. Zadzwoniłam na drugi dzień. Podziękowałam i powiedziałam, że nie ma nic na siłę. Nie gniewam się. No i jak będzie miała czas, wolny etat i chęć mnie zatrudnić to sprawa otwarta. Nic z tego. Zaproponowała wstępnie umowę zlecenie w celu zapoznania się ze specyfiką pracy w firmie. I tu się zaczęły schody. Pierwspszy dzień - miałam przyjść na 10 jak będzie pani prezes. Przyszłam, pani prezes nie było. Dziewczyny patrzyły na mnie jak na dziwoląga. Wyszłam, zadzwoniłam do pani prezes (znajomej) powiedziała, że dziewczyny wszystko wiedzą, że mam wrócić. Wróciłam. Stoję w drzwiach i nic. Dopiero po jakimś czasie nastąpiła jakaś reakcja. Drugi dzień: dowiedziałam się, że za wolno pracuję. Nie znając programu i firm księgowych to raczej trudno rozwinąć skrzydła. No i trzeci dzień: wróciłam do domu i dostałam tel od pani prezes (znajomej). "Z całym szacunkiem do twojej osoby proszę w imieniu dziewczyn, nie używaj perfum, bo się źle czują i boli je głowa".
Mam dość. Czekam końca miesiąca. Jest mi tak przykro i jestem po prostu zła. Jeszcze mnie nikt tak nie potraktował. Przecież mówiłam jej, że jak nie chce lub nie może mnie zatrudnić to nie ma problemu. Ale zatrudnić i tak potraktować to jeszcze tego nie przeżyłam nigdy :cry: :cry: :cry:

Awatar użytkownika
roma
Posty: 2782
Rejestracja: 2015-09-15, 21:59

Kącik złego humoru

Postautor: roma » 2017-07-25, 22:58

To co Mnie spotkało to nie wiem jak to opisać ! :cry:
Okradła mnie moja opiekunka z opieki społecznej ( płaciłam za tę usługę )
Zginął mi sprzęt AGD produkcji niemieckiej, który dostałam od męża pracującego w Niemczech
Sprzęt AGD stary bo już bo 20 letni ( lecz dobrze zadbany , jak nowy )
Garnki stalowe ze szklanymi pokrywkami itp

Oczywiście zawiadomiłam POLICJĘ

O postępie sprawy będę informować

Awatar użytkownika
roma
Posty: 2782
Rejestracja: 2015-09-15, 21:59

Kącik złego humoru

Postautor: roma » 2017-07-25, 22:58

: :zaszokować:

Awatar użytkownika
sylseb
Posty: 1412
Rejestracja: 2012-02-16, 13:27
Wiek: 54
Lokalizacja: Łódź

Kącik złego humoru

Postautor: sylseb » 2017-07-26, 06:31

roma pisze:Source of the post To co Mnie spotkało to nie wiem jak to opisać ! :cry:
Okradła mnie moja opiekunka z opieki społecznej ( płaciłam za tę usługę )

W takiej sytuacji to nie wiadomo co mówić. Już nie wymagam od takich ludzi poczucia misji, ale elementarnej uczciwości. Mam nadzieję, że policji uda się ją szybko zlokalizować, ale poczucia bezpieczeństwa szybko się nie odbuduje.
Trzymaj się i staraj się - mimo wszystko - nie tracić wiary w ludzi :kiss:
Pozdrawiam
SylwiU

Awatar użytkownika
zosiako
Posty: 4565
Rejestracja: 2013-04-15, 12:39
Lokalizacja: Stąd

Kącik złego humoru

Postautor: zosiako » 2017-07-26, 08:04

Brak mi słów :girlzła:
Roma 3maj się ciepło. :kiss: Mam nadzieję że policja szybko wyjaśni temat i odzyskasz sprzęt.
Ręce opadają jak się czyta takie rzeczy
Denerwować się to mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych. Ernest Hemingway

Awatar użytkownika
anesia
Posty: 664
Rejestracja: 2015-09-22, 13:07
Wiek: 46
Lokalizacja: Łódź

Kącik złego humoru

Postautor: anesia » 2017-07-26, 10:54

Roma wręcz nie do pomyślenia jest to co Ciebie spotkało...ludzie są okrutni :histeryczka:
Życzę jak najszybszego wyjaśnienia sprawy z korzyścią oczywiście dla Ciebie :firends: :serce:

homag
Posty: 9019
Rejestracja: 2010-02-10, 17:44
Wiek: 60
Lokalizacja: Podkarpacie

Kącik złego humoru

Postautor: homag » 2017-07-26, 11:26

Współczuję roma. Nic nie jest mnie w stanie zdziwić..podłość i bezduszność " ludzi " jest bez ograniczeń.
Trzymam kciuki za dobre zakończenie całej tej przykrej historii dla Ciebie i za nową i uczciwą opiekunkę.
Wojtek

Jolcia
Posty: 3827
Rejestracja: 2010-03-28, 13:56
Wiek: 63
Lokalizacja: okolice Poznania
Kontaktowanie:

Kącik złego humoru

Postautor: Jolcia » 2017-07-26, 17:25

ROMO :kiss: :kiss:

Awatar użytkownika
anula;)
Posty: 6100
Rejestracja: 2010-02-11, 16:59

Kącik złego humoru

Postautor: anula;) » 2017-07-26, 17:32

:firends: Współczuję Roma.W moim domu opiekunki są od kilkudziesięciu lat.W ciągu ostatnich prawie dwóch lat ,jak na emeryturę po 13 latach pracy u mojej mamy przeszła jej opiekunka,przez nasz dom przewinęło się 10 pań. Złodziejka też się trafiła-opisywana w miejscowej gazecie nota bene ,kobiety roszczeniowe,wredne,głupie,brudasy( to najmniejszy w sumie problem),a przede wszystkim nieszczęśliwe że w ogóle do tej pracy muszą chodzić- z grymasem niezadowolenia na twarzy zamiast ludzkiego "dzień dobry". Osoby "z łapanki " kierowane przez Urząd Pracy do opieki nad chorymi ...Bez żadnego szkolenia,w ogóle pojęcia o takiej pracy. Nagłaśniałam tą sprawę w radio.
Teraz w końcu od kilku miesięcy mama jest szczęśliwa, bo ma super dziewczynę z którą się bardzo lubią. Jak ktoś jest w domu przez kilka godzin,kilka razy dziennie,to siłą rzeczy staje sie członkiem rodziny.
Nie wolno się poddawać,trzeba zmieniać opiekunki dopóki się nie trafi na bratnią duszę - wtedy jest uśmiech,chęć do pracy i dobra atmosfera.Czasami jest tak,że po jakimś czasie coś się w relacjach psuje- jak w każdym związku,następuje wypalenie.. Wtedy warto porozmawiać,a jak to nie da efektów,to trudno..na swiecie jest 7 miliardów ludzi :wink: .C`est la vie .. :girlwestchnienie:
Ja mam opiekunkę od 3 lat.. Lubimy się na zabój,bo jak sama mówi-większej gadziny niż ja ziemia nie urodziła :biggrin: :rece2:
Roma - z całego serducha życzę Ci znalezienia fajnej opiekunki,bo wiem jakie to cholernie ważne ! :daćróże:
.... niech nad waszym gniewem nie zachodzi słońce!... :rece2: EF 4

Awatar użytkownika
rybka
Posty: 1974
Rejestracja: 2011-05-20, 18:58
Wiek: 52
Lokalizacja: OMC Kraków

Kącik złego humoru

Postautor: rybka » 2017-07-28, 11:38

Roma, życzę Ci pozytywnego i jak najszybszego załatwienia sprawy :firends:
Uśmiechnij się
Dorota
DK - KWC

Awatar użytkownika
blanka
Posty: 7000
Rejestracja: 2012-09-07, 17:02
Wiek: 50
Lokalizacja: tarnowskie góry

Kącik złego humoru

Postautor: blanka » 2017-07-28, 21:53

Smutny wydźwięk Twojego postu Anula ale jakże prawdziwy . Roma życzę Ci ,żeby sprawę szybko rozwiązano i żeby kolejna opiekunka okazała się człowiekiem traktującym swój czas ,który poświęca Tobie jako coś co należy dać z serca drugiemu człowiekowi .
Blanka

Awatar użytkownika
joanna_nick
Posty: 912
Rejestracja: 2013-03-19, 22:06
Lokalizacja: Warszawa

Kącik złego humoru

Postautor: joanna_nick » 2017-08-04, 11:28

Roma - noż nóż w kieszeni... Trzymaj się i podpisuję się obiema ręcami pod postem Anuli... obyś wreszcie spotkała opiekunkę-Człowieka, a nie takie coś :(
Napisz proszę czy działania policji przyniosły jakiś pozytywny rezultat.
Pozdrowionka :serce:
W życiu nie chodzi o czekanie, aż burza minie ... Chodzi o to, by nauczyć się tańczyć w deszczu. Vivian Greene

Awatar użytkownika
blanka
Posty: 7000
Rejestracja: 2012-09-07, 17:02
Wiek: 50
Lokalizacja: tarnowskie góry

Kącik złego humoru

Postautor: blanka » 2017-08-18, 15:31

Wczoraj ktoś potłukł wszystkie znicze na grobie Taty... Brak mi słów ...
Blanka

Awatar użytkownika
zosiako
Posty: 4565
Rejestracja: 2013-04-15, 12:39
Lokalizacja: Stąd

Kącik złego humoru

Postautor: zosiako » 2017-08-18, 18:01

..... Blaniu :firends:
Niech padalec który to zrobił ma tygodniowe zatwardzenie przez kolejny rok. :diablo: Może jak go do...ko rozboli to uruchomi się ostatnia szara komórka którą być może jeszcze posiada :diablo:
Denerwować się to mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych. Ernest Hemingway

Awatar użytkownika
anula;)
Posty: 6100
Rejestracja: 2010-02-11, 16:59

Kącik złego humoru

Postautor: anula;) » 2017-08-18, 20:00

...matołów nie brakuje ... :obrażony: ....
Blania :firends:
.... niech nad waszym gniewem nie zachodzi słońce!... :rece2: EF 4


Wróć do „Pogaduszki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 199 gości