Seks a Sm.

O czym chcecie jeszcze porozmawiać?

Moderator: Beata:)

Awatar użytkownika
malina :/
Posty: 2026
Rejestracja: 2009-05-23, 22:49
Wiek: 38
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Seks a Sm.

Postautor: malina :/ » 2017-07-08, 18:29

Pawel23 pisze:Source of the post Może są sposoby na podniesienie libido czy na powrót do sprawności.
a może teraz to jest bardziej problem w Twojej głowie? Może to trzeba jakoś przełamać? Wiem, ze łatwo się mówi ale może właśnie za dużo "kręcisz się ostatnio wokół tego tematu" psychika też potrafi człowieka mocno zablokować, a przecież dużo zaczyna się od głowy...
Pawel23 pisze:Source of the post problem ze wzwodem lub jego trwałością - samo to tworzy w głowie sieczkę..

...
Do tego więcej węglowodanów w diecie i ruchu i powinno wszystko wrócić :)
...bo trzeba się śmiać, wariata grać, szczęśliwym być i z życia drwić...

Awatar użytkownika
Leviathan
Posty: 11
Rejestracja: 2015-08-23, 16:57

Seks a Sm.

Postautor: Leviathan » 2017-11-06, 11:51

Ja mam ogromny problem z potencją i wszystkim co z tym związane. Nie mam wzwodu bez użycia ręki. A jeśli już się pojawi, to ja kompletnie nic nie czuję. No może 1% tego co było przed chorobą. I taki wzwód ciężko utrzymać, o orgazmie nawet nie będę pisał bo go nie ma. Kupiłem kiedyś na próbę tabletki Maxon, czy jakoś tak i trochę pomogły w wywołaniu wzwodu, oczywiście ręką, ale nic poza tym. Jeśliby ktoś pytał, to nie mam żony, narzeczonej, ani dziewczyny, więc nie ma kto na mnie narzekać, ale to jest taki śmiech przez łzy :(
Kto nie ma odwagi do marzeń, nie będzie miał siły do walki.
André Malraux

wojtek271268
Posty: 18
Rejestracja: 2016-03-01, 19:09
Wiek: 55
Lokalizacja: Derby, Anglia

Seks a Sm.

Postautor: wojtek271268 » 2017-11-10, 13:54

Cześć. Nie jesteś sam kolego, mam to samo...

Awatar użytkownika
Wopa
Posty: 627
Rejestracja: 2011-01-09, 11:10
Wiek: 66
Lokalizacja: Rzeszów
Kontaktowanie:

Seks a Sm.

Postautor: Wopa » 2017-11-11, 10:07

Leviathan pisze:Source of the post Nie mam wzwodu bez użycia ręki. :(

Przed laty był wzwód samoistny z samej myśli. Teraz każdy wzwód jest przy użyciu ręki - i tak jest już od 30 lat. Najlepiej partnerki i to jest normalne, bo z obrazka wzwód następował jak się miało naście lat.. Zresztą Sindenafil , a nie Maxon, tak właśnie działa, że potrzebna jest stymulacja
Dzień dzisiejszy, jutro należeć bedzie już do przeszłości, a jutra nie wolno nam zmarnować

Awatar użytkownika
Leviathan
Posty: 11
Rejestracja: 2015-08-23, 16:57

Seks a Sm.

Postautor: Leviathan » 2017-11-16, 12:49

Dzięki za odpowiedzi, teraz wiem, że nie jestem z tym sam.
Kto nie ma odwagi do marzeń, nie będzie miał siły do walki.
André Malraux

Awatar użytkownika
Wopa
Posty: 627
Rejestracja: 2011-01-09, 11:10
Wiek: 66
Lokalizacja: Rzeszów
Kontaktowanie:

Seks a Sm.

Postautor: Wopa » 2022-01-26, 10:47

Odezwijcie się wszyscy ci którzy pisali przed laty w tym temacie. Napiszcie jak po latach jest z wami w tym temacie. Pozdrawiam
Dzień dzisiejszy, jutro należeć bedzie już do przeszłości, a jutra nie wolno nam zmarnować


Wróć do „Sugerowane tematy....”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości