Rehabilitacja

Indywidualna rehabilitacja chorego na SM

Moderator: Beata:)

Awatar użytkownika
zosiako
Posty: 4565
Rejestracja: 2013-04-15, 12:39
Lokalizacja: Stąd

Rehabilitacja

Postautor: zosiako » 2016-11-02, 20:23

Anesia - jak Ty to robisz? Ja mam skierowanie na elektrostymulację i ćwiczenia indywidualne na cito - zapisałam się na kwiecień :crazy:
Denerwować się to mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych. Ernest Hemingway

Awatar użytkownika
anesia
Posty: 664
Rejestracja: 2015-09-22, 13:07
Wiek: 46
Lokalizacja: Łódź

Rehabilitacja

Postautor: anesia » 2016-11-03, 20:51

zosiako pisze:Source of the post jak Ty to robisz?

Zosiu o tym turnusie dowiedziałam się jakiś czas temu od mojej pielęgniarki środowiskowej. To ona mnie namówiła by nawiązać kontakt z organizatorem turnusu. Niestety na nasze państwo nie mogę liczyć... zgodnie z powiedzeniem "...umiesz liczyć, licz na siebie" i tak też zmuszona byłam zrobić...zostawiam NFZ i ZUS na inne czasy :girlwestchnienie:

Awatar użytkownika
zosiako
Posty: 4565
Rejestracja: 2013-04-15, 12:39
Lokalizacja: Stąd

Rehabilitacja

Postautor: zosiako » 2017-03-17, 22:01

Nie znalazłam tematu więc skrobnę tutaj. Porażenie nerwu strzalkowego = opadająca stopa.wiadomo. ale teraz wycwiczyłam i mogę trochę podnosić stopę do góry, palce też nadal nie działają no ale nie mogę podnieść pięty. No jak zabetonowana. Czy to też jest objaw porazonego nerwu strzalkowego?? Czy to jakaś inna plaga się przypaletala? Co z tym robić ?? Szukałam informacji ale nic nie znalazłam. Ktoś coś???
Denerwować się to mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych. Ernest Hemingway

Awatar użytkownika
zosiako
Posty: 4565
Rejestracja: 2013-04-15, 12:39
Lokalizacja: Stąd

Rehabilitacja

Postautor: zosiako » 2017-07-26, 08:15

Cześć
Nie jestem za mocno facebook owa ale koleżanka podesłała mi link do grupy The MS Gym
Są tam filmiki z prostymi ćwiczeniami dla nas. Fakt że po angielsku ale myślę że można skorzystać. Ja zaczęłam.
Jak ktoś zna język można zapisać się na newsletter i za darmo ściągać pliki z ćwiczeniami w pdf
Może się komuś przyda :yes:
Denerwować się to mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych. Ernest Hemingway

Awatar użytkownika
zosiako
Posty: 4565
Rejestracja: 2013-04-15, 12:39
Lokalizacja: Stąd

Rehabilitacja

Postautor: zosiako » 2017-07-26, 08:16

:yes:
Denerwować się to mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych. Ernest Hemingway

Awatar użytkownika
zosiako
Posty: 4565
Rejestracja: 2013-04-15, 12:39
Lokalizacja: Stąd

Rehabilitacja

Postautor: zosiako » 2017-11-30, 12:08

Hmmm zainteresowanie wątkiem nikłe, ale ja "upierd...y" naród jestem i tak z najnowszych doświadczeń :
dobry fizjoterapeuta to podstawa :yes: mam w końcu osobę, która jest w swojej dziedzinie geniuszem. :yes: jak ktoś potrzebuje namiary - z przyjemnością udostępnię
polecam poczytać o terapii na lokomacie - ćwiczenia re-edukują chodzenie i niwelują nieprawidłowe nawyki związane z niedowładem. Cholernie drogie, ale własnie koresponduję z NFZ w tej sprawie :girlhaha: naprawdę widzę i czuję efekty ćwiczeń.
Denerwować się to mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych. Ernest Hemingway

homag
Posty: 9019
Rejestracja: 2010-02-10, 17:44
Wiek: 60
Lokalizacja: Podkarpacie

Rehabilitacja

Postautor: homag » 2017-11-30, 17:07

Lokomat, super sprawa. Mieć taki doma, marzenie nierealne. Sprytny on taki, bo może chyba nauczyć nasze chore nóżki od nowa chodzić.
Dobrze Zosiu, że czujesz poprawę w chodzeniu. Gdyby tylko nie zaporowa cena i większa dostępność, byłoby całkiem całkiem. :)
Wojtek


Wróć do „Rehabilitacja”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości