Koty

Nasze hobby itp.

Moderator: Beata:)

Ann
Posty: 1100
Rejestracja: 2015-11-15, 18:27

Koty

Postautor: Ann » 2019-02-04, 21:57

... tylko chwilkę obok siebie wytrzymują :)
Nieustające uściski dla rekonwalescentów :serce: i oczywiście wszystkich zdrowych :)
Anka

homag
Posty: 9019
Rejestracja: 2010-02-10, 17:44
Wiek: 60
Lokalizacja: Podkarpacie

Koty

Postautor: homag » 2019-02-04, 22:53

Ładne te Twoje kotełki..ale widać, że miłości tam nie ma. :biggrin:
Rekonwalescent Prezes dziękuję i informuje, że powoli, bardzo powoli wraca do zdrowia. Dalej karma w postaci papki, robiona dla niego kilka razy dziennie, bez karmy suchej i mega pieszczoty. Za tydzień ( wersja z dzisiaj ) ma być już dobrze. :)
Wojtek

Ann
Posty: 1100
Rejestracja: 2015-11-15, 18:27

Koty

Postautor: Ann » 2019-02-05, 22:18

Pucek się rządzi i wszędzie wpycha. Wkurzony Kocio mu ustępuje i ucieka ciągle na niego syczy a Pucek robi niewinne minki w stylu "no o co ci chodzi, przecież nic nie zrobiłem". Wzięliśmy drugiego kotka żeby Kocio się nie nudził, bo wtedy oboje dużo pracowaliśmy. Miało być tak pięknie a wyszło jak zawsze :szalony2:
Anka

homag
Posty: 9019
Rejestracja: 2010-02-10, 17:44
Wiek: 60
Lokalizacja: Podkarpacie

Koty

Postautor: homag » 2019-02-06, 18:59

Ann pisze:Source of the post Wzięliśmy drugiego kotka żeby Kocio się nie nudził

Z takich samych powodów do jedynaka Bronka, wziąłem kotkę. Nie ma chemii między nimi, ale jakoś funkcjonują na tym samym rewirze. A Prezes nad wszystkim i tak ma władzę. Rzadko kiedy meldowanie nowych kotów do zamieszkałych już, przeradza się w miłość. :)
Wojtek

Ann
Posty: 1100
Rejestracja: 2015-11-15, 18:27

Koty

Postautor: Ann » 2019-02-06, 20:08

Najważniejsze że się tolerują :girlhaha: . Jak dzieci - ja też się lałam z moją starszą 3 lata siostrą :rusian: i ona jako starsza i większa zawsze wygrywała :bb: . Gdzieś wyczytałam że dopóki nie ma krwi to się nie mieszać. Nie ma na szczęście objawów nieszczęśliwego życia :) i oby tak dalej :lol:
Anka

Awatar użytkownika
sylseb
Posty: 1412
Rejestracja: 2012-02-16, 13:27
Wiek: 54
Lokalizacja: Łódź

Koty

Postautor: sylseb » 2019-02-08, 06:46

homag pisze:Source of the post
Ann pisze:Source of the post Wzięliśmy drugiego kotka żeby Kocio się nie nudził

Z takich samych powodów do jedynaka Bronka, wziąłem kotkę. Nie ma chemii między nimi, ale jakoś funkcjonują na tym samym rewirze.

Powiem Wam, że na szczęście nie wpadłam na to, że koty mogą się nie dogadywać (mimo, że nie mogę powiedzieć, że czy to przy poprzedniej trójce, czy teraz zawsze "piją sobie z dziobków" :śmiaćsię:). Ale już wzięcie Śnieżki obaliło wszystkie teorie! No po prostu szok, jak Pirat na nią zareagował i jak ją cały czas traktuje. Zresztą sami zobaczcie:
dwa.jpg
Pirat był pierwszy

Oczywiście Pirat był pierwszy, a potem Śnieżka miała "gwałtowną potrzebę akceptacji" , a Pirat... cóż ma począć :) W sumie Księżniczka jest najbiedniejsza, bo Pirat gdzieś musi odreagować :śmiaćsię:
Pozdrawiam
SylwiU

homag
Posty: 9019
Rejestracja: 2010-02-10, 17:44
Wiek: 60
Lokalizacja: Podkarpacie

Koty

Postautor: homag » 2019-02-08, 19:39

Sylwia, oni się kochają, a ich widok wywołuje uśmiech. :yes:
Pirat jest w porządku gość, mógłby adorować obie dziewczynki, a on taki prawdziwy facet. :biggrin: Musi być chemia między nimi, coś tak jak u ludzi, tylko, że u tych drugich często reakcje chemiczne są wybuchowe, a u zwierząt raczej na całe życie.

"Nie picie sobie z dziubków" wymaga z naszej strony większej kontroli i przewidywania reakcji kotów względem siebie, ale nie ma nawet nad czym się zastanawiać, gdy kocio ma do wyboru dożywotni pobyt w schronisku, albo jeszcze coś gorszego..a zawsze jest nadzieja, że będzie tak jak na obrazku powyżej. :)
Wojtek

Awatar użytkownika
sylseb
Posty: 1412
Rejestracja: 2012-02-16, 13:27
Wiek: 54
Lokalizacja: Łódź

Koty

Postautor: sylseb » 2019-02-08, 23:55

homag pisze:Sylwia, oni się kochają, a ich widok wywołuje uśmiech. :yes:

I ja mam to na co dzień :yahoo:
homag pisze:Pirat jest w porządku gość, mógłby adorować obie dziewczynki, a on taki prawdziwy facet. :biggrin: Musi być chemia między nimi, coś tak jak u ludzi, tylko, że u tych drugich często reakcje chemiczne są wybuchowe, a u zwierząt raczej na całe życie.

Miałam masę szczęścia, że się tak polubiły. Walczą czasami ze sobą, ale widać, że coś w tym wszystkim jest głębszego. Kochane są :biggrin:
Pozdrawiam
SylwiU

Ann
Posty: 1100
Rejestracja: 2015-11-15, 18:27

Koty

Postautor: Ann » 2019-02-09, 09:02

homag pisze:Source of the post gdy kocio ma do wyboru dożywotni pobyt w schronisku, albo jeszcze coś gorszego.

Bez 2 zdań
Śnieżka i Pirat wyglądają jakby pozowali do zdjęcia - oczka wpatrzone w aparat. Fotka w sam raz na nadchodzące Walentynki :serce:
Anka

homag
Posty: 9019
Rejestracja: 2010-02-10, 17:44
Wiek: 60
Lokalizacja: Podkarpacie

Koty

Postautor: homag » 2019-02-09, 19:30

sylseb pisze:Source of the post I ja mam to na co dzień :yahoo:

Moja brygada też mnie resetuje po całym dniu, często ostatnio zabieganym.
sylseb pisze:Source of the post Walczą czasami ze sobą

Taki koci podryw, a Śnieżka wygląda na bardziej zadurzoną. :)

Dzisiaj byłem na kontroli u weta i usłyszałem, że wszystko jest w porządku. Jeżeli się nic nie wydarzy nieprzewidzianego, to kończymy wizyty w tym temacie. Kocio już je wszystko. Trzy tygodnie stresu Prezesa oraz jego opiekuna. Na takie słowa czekałem. Za wszystkie kciuki i pozytywne myśli dziękujemy. :daćróże:
Wojtek

Awatar użytkownika
sylseb
Posty: 1412
Rejestracja: 2012-02-16, 13:27
Wiek: 54
Lokalizacja: Łódź

Koty

Postautor: sylseb » 2019-02-09, 20:35

Oj Wojtek, kamień z serca :yahoo:
To dopiero wiadomość!
Pozdrawiam
SylwiU

Ann
Posty: 1100
Rejestracja: 2015-11-15, 18:27

Koty

Postautor: Ann » 2019-02-09, 23:30

Super wiadomość :party: . Wreszcie się chłopak naje :drinks: . Zdrowie Pana Prezesa
Anka

homag
Posty: 9019
Rejestracja: 2010-02-10, 17:44
Wiek: 60
Lokalizacja: Podkarpacie

Koty

Postautor: homag » 2019-02-10, 13:09

Też się cieszę. Już tak nie " młóci " z michy jak zaraz na początku, gdy zaczął jeść. Choć kosteczki jeszcze sterczą, powinny powoli zniknąć w warstwie tłuszczyku. I brzuchol powoli zarasta, bo blizna po cięciu, jeszcze widoczna, gdy się przeciąga podczas głaskania.
Dziękuję wszystkim kącikowym kciukotrzymaczom i za dobre słowo. :kiss:
Wojtek

Ann
Posty: 1100
Rejestracja: 2015-11-15, 18:27

Koty

Postautor: Ann » 2019-02-10, 14:06

Zawsze do usług :serce: :serce: :serce: . A jak tam Mrówek??? Halo, Zosiu?
Anka

Awatar użytkownika
zosiako
Posty: 4565
Rejestracja: 2013-04-15, 12:39
Lokalizacja: Stąd

Koty

Postautor: zosiako » 2019-02-11, 18:48

Super że Prezes :boast: już jest w lepszej kondycji :serce: głaz z serca z hukiem poleciał i tam niech zostanie.
A Mrowcio rządzi i dzieli chociaż na dwór wychodzi bardzo ostrożnie i na krótko no i ma problemy ze skakaniem. Chociaż mam nieodparte wrażenie że gadzinka :boast: udaje bo go przyuwazylam jak wskakuje na samochód ale na kolana ksieciunia trzeba wnieść :crazy: fakt że dziwnie leży jak śpi, jakoś tak na boku... W sumie to zastanawiam się czy nie pojechać na konsultacje do innego weta tylko mąż mówi że to już za późno bo mogło się źle pozrastac. Tylko co? bo przy wizycie wet mówił że on tylko poobijany...
Denerwować się to mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych. Ernest Hemingway


Wróć do „Jak spędzasz swój wolny czas...”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 99 gości