Dzisiaj

Rozmowy na wszystkie tematy, niezwiązane z tematyką forum

Moderator: Beata:)

Jolcia
Posty: 3827
Rejestracja: 2010-03-28, 13:56
Wiek: 63
Lokalizacja: okolice Poznania
Kontaktowanie:

Postautor: Jolcia » 2015-03-24, 10:49

BLANIU zdrowiej ,, :588: :588:

Awatar użytkownika
blanka
Posty: 7000
Rejestracja: 2012-09-07, 17:02
Wiek: 50
Lokalizacja: tarnowskie góry

Postautor: blanka » 2015-03-24, 16:57

aisza pisze:To nie drąż więcej tego tematu tylko zacznij żyć własnym życiem a chorobę odłóż na bok;)
-Damianie trafniejszych słów bym nie znalazła .Sądzę zresztą ,że podbudowało Cię to na tyle ,że wezmiesz je serio
Sinuhe pisze:I tego będę się trzymał :)
:-)

Jolcia-buziaki ogromne,bo Twoje emotkowe ,zawsze sprawiają mi olbrzymią radość i przyjemność :588: :588:

Dziś jestem już po Solumedrolu -mistrzostwo świata -za pierwszym wkłuciem :10: poszło całe :-) .No i jakoś obecnie mam "zwyżkę" nastrojowa -od m/w godziny :lol: :lol: Chwilo trwaj... :-)

Święta -swoją opinie na temat porządków wszelakich gdzieś tam wyraziłam ale.. .W piątek ok. 19-tej zadzwoniła Bratowa z informacją , że w sobotę od 9 -tej stawiaja sie w pełnym składzie na "akcję błysk" u nas :shock: .Znajac mnie wyłączyła telefon (co by nie było zbednych takich se tam..) ,i jak powiedziała tak tez i było :-) .Okna ,firany ,kąty "załóżkowe" itp.-blask :-) .W międzyczasie mama ugotowała obiad ,po obiedzie pozmywali ,podłogi ,łazienka również były objęte akcją ..Wiec jestem przeszczęśliwa .I wiecie ,ze to nie chodzi o jakiekolwiek sprzątanie ..tylko o ..no przecież wiecie ;-) .Jako ,że byłam "na niżu emocjonalnym" uruchomiłam się na miłośc bez słów ,ale we łzach ,więc dostałam szybką naganę słowną :lol: ,wiec jakoś zaprzestałam 8-) .Napisze ,a co ! -kocham te moja @-pę ,wrede ,francę ..itd :579:

Ps- dostałam 2 nowe firanki :-P

Pozdrówka Moi mili :-)
Blanka

Jolcia
Posty: 3827
Rejestracja: 2010-03-28, 13:56
Wiek: 63
Lokalizacja: okolice Poznania
Kontaktowanie:

Postautor: Jolcia » 2015-03-24, 18:43

BLANIU ,,,proszę o nr telefonu,do BRATOWEJ,,,,BO JA NIE POSIADAM BRATA,,,TAKA BRATOWA TO SUPER :588: :588: :588: :588:

Awatar użytkownika
anula;)
Posty: 6100
Rejestracja: 2010-02-11, 16:59

Postautor: anula;) » 2015-03-24, 20:06

Sinuhe pisze:Pojechałem do Centrum Terapii SM, żeby wreszcie zacząć kolejny krok.
I po wcześniejszym wyroku innych lekarzy (po odczytaniu wyników, bez patrzenia w płytkę z obrazami) usłyszałem, że nie da się powiedzieć, że mam, albo nie mam SM.
Albo, że wersja tak łagodna, że być może nikt nigdy nie da mi 100% diagnozy.
Zmiany nieaktywne, część drobnicy zniknęła. Z 2 wydawałoby się już znaczących jedna większa, druga mniejsza - ale obie w nieistotnym miejscu.
Nic już nie rozumiem.


"Już tak jest, że nie ma człowieka, który by nie poczuł się chory, gdy się go o tym długo i uparcie zapewnia, on zaś zaczyna się w siebie wsłuchiwać. Każdy ma bowiem wewnętrzną potrzebę rozkwilania się nad samym sobą i pragnie, by się nim opiekowano, a lekarze wiedzieli o tym zawsze i bardzo się dzięki tej wiedzy wzbogacili."

...To cytat z Sinuhe..Egipcjanina ;-)
Damian.. czytam to co piszesz od dawna...i cały czas mam jedną myśl..
Niedoleczona depresja.
Daje nieźle w kość i podszywa się pod wiele chorób psychosomatycznych..
To tylko moja myśl...pewnie błędna bo błądząca po mym pustym i wielce dziurawym durszlaku :lol:
Pozdrawiam i ...mądrego lekarza życzę ...Ja ostatnio rozmawiam sobie na kozetce z psychologiem .Po 20 lat stażu w chorowaniu i dorobieniu sie kul sztuk dwóch,uznałam ze mi sie należy...a jaaak! :23: :lol: I wielce sobie chwalę te rozmowy :-)

No nic.. Moje dzisiaj? MIÓD! :mrgreen: Wreszcie przyszedł zamówiony...Trzy słoiki - od rana już mocno niepełne ,a ja się ..kleję ..do wszystkiego :lol: Słodki słodki dzień... oł jeeee!!!
.... niech nad waszym gniewem nie zachodzi słońce!... :rece2: EF 4

Awatar użytkownika
malina :/
Posty: 2026
Rejestracja: 2009-05-23, 22:49
Wiek: 38
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Postautor: malina :/ » 2015-03-24, 22:49

aisza pisze:Ja mam diagnozę SM i powiem Ci szczerze, że nie mam czasu nawet pomyśleć o chorobie.
oooo to tak jak i ja :D bo wtedy to i nawet eSMes zapomina, że istnieje w moim organiźmie :D

blanka pisze:Sądzę zresztą ,że podbudowało Cię to na tyle ,że wezmiesz je serio
SINUHE bierz na serio i tylko do przodu z uśmiechem na ustach :D

blanka pisze:za pierwszym wkłuciem
znam ten ból - tak więc super, że obyło sie bez większych komplikacji :588:

blanka pisze:zadzwoniła Bratowa z informacją , że w sobotę od 9 -tej stawiaja sie w pełnym składzie na "akcję błysk" u nas
i o to właśnie chodzi w życiu i to są te chwile, które pokazują, że warto jest żyć bo mimo wszystko jest ktoś obok i pomoże :) małe gesty, a jak radują serducho :22:

anula;) pisze:od rana już mocno niepełne ,a ja się ..kleję ..do wszystkiego
to Ty Anula trochę jesteś Kubuś Puchatek taki nasz słodki :588:

hmm no moje dziś jak zawsze od rana do nocy, od nocy do rana na full obrotach i leci kabarecik :588:

buziaki Wszystkim :588: :588: :588:
...bo trzeba się śmiać, wariata grać, szczęśliwym być i z życia drwić...

homag
Posty: 9019
Rejestracja: 2010-02-10, 17:44
Wiek: 61
Lokalizacja: Podkarpacie

Postautor: homag » 2015-03-25, 14:16

anula;) pisze:a ja się ..kleję ..do wszystkiego

Oby nie do wszystkich, no i przydałby Ci się Anulko, jakiś konkretny wylizywacz. :4:
Wojtek

Awatar użytkownika
aisza
Posty: 7601
Rejestracja: 2008-08-09, 20:04
Wiek: 56
Lokalizacja: Aleksandrów Kujawski
Kontaktowanie:

Postautor: aisza » 2015-03-25, 15:22

Uff.....opier....sorry umyłam 2 okna i 2 drzwi balkonowe i jestem padnięta:( a tu końca nie widać...nie ma to jak mieć swój domek i okien od czorta;)
Ale odpocznę troszkę i wezmę się dalej, trza korzystać z pogody;)
Przestań mieć pretensje do innych. Bierz odpowiedzialność za każdy swój krok...

Awatar użytkownika
blanka
Posty: 7000
Rejestracja: 2012-09-07, 17:02
Wiek: 50
Lokalizacja: tarnowskie góry

Postautor: blanka » 2015-03-25, 17:09

homag pisze:przydałby Ci się Anulko, jakiś konkretny wylizywacz.


Taki może być ? :8:

Obrazek

:lol:
Blanka

Jolcia
Posty: 3827
Rejestracja: 2010-03-28, 13:56
Wiek: 63
Lokalizacja: okolice Poznania
Kontaktowanie:

Postautor: Jolcia » 2015-03-25, 19:16

KONWALIO :588: :588: :588:

Awatar użytkownika
anula;)
Posty: 6100
Rejestracja: 2010-02-11, 16:59

Postautor: anula;) » 2015-03-26, 08:05

blanka pisze:
homag pisze:przydałby Ci się Anulko, jakiś konkretny wylizywacz.


Taki może być ? :8:

:lol:


Blana :-D ..jak Ty cudnie skonkretyzowałaś to słowo "konkretny" :-D
Nie wiem czy Wojciechowi-Homagowi :lol: o taki ..wylizywacz chodziło ( mam nadzieję! :mrgreen: ) ,ale ja..w to wchodzę! :23:- ten jęzor mnie fascynuje..ba! ja mam wręcz ciary! :lol:

Idę sobie stąd,bo moja wynaturzona wyobraźnia jest o lata świetlne od

malina :/ pisze: ....Kubuś Puchatek taki nasz słodki :588:

Ps.
homag pisze:
anula;) pisze:a ja się ..kleję ..do wszystkiego

Oby nie do wszystkich....


Ee.. :-P Wybredna jestem-z fauny (wliczając w to homosapiensy :lol: ) ,kleję się tylko do...futrzaków :4: :lol:

Buziaki wsjem na cały dzionek :11:

Ej... a to jakieś Świeta maja być czy co? :shock: W radio mówili :lol:
( powyższe zdanie w pełni odzwierciedla mój stosunek do tematu porzadków itd,itp ) No. :lol:
.... niech nad waszym gniewem nie zachodzi słońce!... :rece2: EF 4

Awatar użytkownika
renia1286
Posty: 14352
Rejestracja: 2009-06-20, 09:28
Wiek: 59
Lokalizacja: Warmia

Postautor: renia1286 » 2015-03-26, 08:23

anulko, podziel się posiłkiem. Dała bym Ci w zamian.... koziego mleka, też zdrowe tylko że go nie mam.
Ktoś mnie tu wołał ze 2 strony nazad ale nie mam siły ani woli wykrzesać z siebie coś mądrego.
Remont dawno ogarnięty ale ja jeszcze nie :14:
Wczoraj przyszła do mnie sąsiadka, matka niedawno zmarłej Martynki, , żeby ją przytulić tak po prostu. Widzę, że jest źle a najgorsze, że nic nie mogę.
Strasznie współczuję wszystkim, którzy stracili kogoś bliskiego i żebym umiała pomóc było by mi łatwiej a tak :roll: Do du...to wszystko jest.
Dzisiaj prawdopodobnie kupimy samochód.
Dziewczyny w tym roku okna brudne mi nie przeszkadzają a Święta... będą i miną .
Może koś mnie wy/naprostoować? :20:
Miłego czwartku wsiem :588:
Nie potrzebuję skrzydeł by latać, potrzebuję ludzi, dzięki którym nie upadnę.

Awatar użytkownika
anula;)
Posty: 6100
Rejestracja: 2010-02-11, 16:59

Postautor: anula;) » 2015-03-26, 10:06

renia1286 pisze:anulko, podziel się posiłkiem. Dała bym Ci w zamian.... koziego mleka, też zdrowe tylko że go nie mam.

...ale że co? miodu chcesz Reniu,czy na mój jarmuż masz zakusy,a? :mrgreen:
Przygotowanie obiadu u mnie polega ostatnio na otwieraniu puszek,i wrzucaniu ich zawartosci na patelnię..jedną ,bo mam jeden palnik i wszystko musi się za jednym zamachem robić. :-)
renia1286 pisze:Strasznie współczuję wszystkim, którzy stracili kogoś bliskiego i żebym umiała pomóc było by mi łatwiej a tak :roll: Do du...to wszystko jest.

...Na wszystko...absolutnie wszystko złe/nieuniknione co się nam przydarza w życiu jest tylko jedno remedium..Czas ...
I "doktor glinka" ,ale to już inna bajka ;-)
Wiem,że to frazes,wiem!Ale jakże prawdziwy..
Ja nawet nie piszę ile złego,co się u mnie w ostatnim czasie podziało..u wielu z Nas pewnikiem ;-)

renia1286 pisze:Remont dawno ogarnięty ale ja jeszcze nie :14:
...........
Może koś mnie wy/naprostoować? :20:


Ty na pewno tego chcesz .. :-D ...tak naprawdę naprawdę? Bo ja mogę jeszcze ubrać swoje glany :14: Póki co,mogę Ci masaż zafundować...żeby dooopsko skruszało :lol: ;-)

Obrazek

Ogarnij się Reniu...przeczytałam kiedyś takie zdanko :"Do śmierci trzeba dożyć " - nic dodać ,nic ująć..Ale jak to zrobimy ...z jakim nastawieniem...jakie dni zafundujemy sobie i innym ,to już naprawdę tylko od Nas zależy ...w którą stronę układają się nam kąciki ust :-) Trzymaj się i Ty..
Na dupościsku najdalej zajedziesz ;-) :lol:
Ps.I ja naprawdę nie jestem wredna.. czy jakaś tam..zła i nieczuła.. tak MNIE sie wydaje .. :roll:
Ja po prostu...nie urodziłam się wczoraj .Moje dooopsko nie tylko celulit widziało,ale i kopniaki od życia zbierało też.. całkiem sporo ich zebrało.. ;-)
.... niech nad waszym gniewem nie zachodzi słońce!... :rece2: EF 4

Awatar użytkownika
renia1286
Posty: 14352
Rejestracja: 2009-06-20, 09:28
Wiek: 59
Lokalizacja: Warmia

Postautor: renia1286 » 2015-03-26, 10:51

anula;) pisze:Ogarnij się Reniu...przeczytałam kiedyś takie zdanko :"Do śmierci trzeba dożyć " - nic dodać ,nic ująć..Ale jak to zrobimy ...z jakim nastawieniem...jakie dni zafundujemy sobie i innym ,to już naprawdę tylko od Nas zależy ...w którą stronę układają się nam kąciki ust :-) Trzymaj się i Ty..

Ogarnę i dożyję anulko :588: jak zwykle, tylko jakoś trudno mi się pozbierać. Jestem niby spokojna a za chwilę wrednieję, dostaję wścieku a uśmiech jak już, to sztuczny itp...sama siebie nie lubię :566:
Wiem, że nikomu tu nie jest słodko ale z Wam jakoś łatwiej jest :11:
anula;) pisze:.ale że co? miodu chcesz Reniu,czy na mój jarmuż masz zakusy,a?
Jarmużem młodzież karmiona być powinna ;-) a ja miodu chcę :-P
Fajna babka z Ciebie wiesz? :-)
Nie potrzebuję skrzydeł by latać, potrzebuję ludzi, dzięki którym nie upadnę.

Awatar użytkownika
blanka
Posty: 7000
Rejestracja: 2012-09-07, 17:02
Wiek: 50
Lokalizacja: tarnowskie góry

Postautor: blanka » 2015-03-26, 17:07

O łał :shock: jakiż wspaniały dialog (z ozorem w tle :lol: ) . Anula wreszcie udało Ci się naszą Renię wyciągnąć :10:

anula;) pisze: Póki co,mogę Ci masaż zafundować
- ja też chce ,ja tez ..

renia1286 pisze:Dzisiaj prawdopodobnie kupimy samochód.
- ja też chcę ...

anula;) pisze: miodu chcesz Reniu,czy na mój jarmuż masz zakusy
- ja nie .. ja nie..

Obie fajne babki jesteście :-)

U nas dziś pogrom -od rana do praktycznie 16 tej bez prądu i wody .No i tak się zapowiada do wtorku :14:

Miłego piątkowego popołudnia wszystkim :-)
Blanka

Jolcia
Posty: 3827
Rejestracja: 2010-03-28, 13:56
Wiek: 63
Lokalizacja: okolice Poznania
Kontaktowanie:

Postautor: Jolcia » 2015-03-26, 21:16

:588: :588: :588: dla wszystkich


Wróć do „Pogaduszki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 90 gości