Dzisiaj

Rozmowy na wszystkie tematy, niezwiązane z tematyką forum

Moderator: Beata:)

Awatar użytkownika
anula;)
Posty: 6100
Rejestracja: 2010-02-11, 16:59

Postautor: anula;) » 2013-05-02, 00:44

A ja dzisiaj zbieram humorzaste popłuczyny po...przedwczoraj (bo zdaje się jest już po północy ) :lol:
Aaależ ja jestem zapiekła w tym moim marudzeniu no... :mrgreen:
Wybrałam sie bowiem do banku ...Obstalowałam ja sobie taxi ,posadziłam chude dooopsko -pojechałam .Oddałam kartę której nigdy nie użyłam ,a od kilku miesięcy pobierali mi za nią opłatę ,wzięłam nowego tokena ,pouśmiechałam się małowdzięcznie i postanowiłam się... przejść ...kawałek :shock:
Problem... nie posądzałam się przed wyjściem z domciu ,że będę miała zachcianki ,co najmniej jak baba w ciąży ,i wzięłam jedną (słownie jedną)kulę...
Błąd! Ale i tak -nawet posiadanie dwóch "zimnych zosiek"( Zośka.. bez urazy! ;-) )niewiele by zmieniło w moim odbiorze ...mojej osoby :1:

No cholera po ( na całe szczęście krótkiej) drodze było tyle okien wystawowych,że na swoje nieszczęście zdążyłam doskonale obczaić kątem oka jak "chodzę" .. Kurcze..(ba!-cały dorodny kurczak w potrawce!)-pomimo najszczerszych chęci nie ma co farmazolić swojej podświadomości, że nie ma żadnego problemu-a jak jest to jakiś przejściowy ...do przechodzenia znaczy się :lol:

I tak to do kozy dotarło.. .po latach,że ten znaczny stopień to jej dali bynajmniej nie na piękne ( jakby na to nie patrzeć ,i owszem :mrgreen: ) ...oczy,ale zasłużyła sobie na niego całą swoja (tfu!) -postawą :lol:

I to jest upór kozy ... Swoją drogą zawsze mówiłam,że jeszcze tydzień po śmierci będę miała temp. 36,6 , to niech dobrze tam sprawdzają...dycha /nie dycha :23:

Dobra-dosyć marudzenia.. przemieszczę się jeszcze czcionką do sąsiedniego wątku niejakiej Jagodzie gratki złożyć (zdolna bestia :mrgreen: ) ,i.... lulu :517:
.... niech nad waszym gniewem nie zachodzi słońce!... :rece2: EF 4

Awatar użytkownika
Jukka
Posty: 2012
Rejestracja: 2012-12-15, 22:17
Lokalizacja: z miasta
Kontaktowanie:

Postautor: Jukka » 2013-05-02, 10:10

Dzisiaj - patrzę i oczom nie wierzę: na forum zarejestrowała się moja młodsza córka. Cholera, mówić toto jeszcze nie umie, a już rejestruje się na forum internetowym. I to dokładnie w tym czasie kiedy jej matka przegląda to forum :566: :shock:

Awatar użytkownika
blanka
Posty: 7000
Rejestracja: 2012-09-07, 17:02
Wiek: 50
Lokalizacja: tarnowskie góry

Postautor: blanka » 2013-05-02, 16:51

:569: Czy Wy też na pw dostajecie informacje o leczniczych wypiekach :?: :?: :?:
Dziś mam info zapraszające na "lecznicze"ciasteczka i inne .. :shock: :shock:

Jagoda-twoja córcia ,to informatycznie mądrzejsza ode mnie :roll: :-D

Anula-jeśli kiedyś zejdę z tego padołu przewlekle śmiejąc się-kobieto ,masz mnie na sumieniu :lol: :lol: :lol: -Ty to jesteś bezbłędna.

A propos-nasza Supernowa Jagódka-namawia na odkrywania się w konkursie.
nooo..,kurczę ,co mi ta koza ciągle wchodzi (obsesja czy co)?
Pod "siuś" noo..też by można ?
A i dzyraf- :roll: noo..

Jagódko-poprzyj mnie :588: :-) -ekspertka jesteś :-)

Pozdrówki :-)
Blanka

Awatar użytkownika
Jukka
Posty: 2012
Rejestracja: 2012-12-15, 22:17
Lokalizacja: z miasta
Kontaktowanie:

Postautor: Jukka » 2013-05-02, 17:18

Wspierać będę jak się objawi temat trzeciej odsłony konkursu. Powinien był wczoraj, do dziś go nie ma

a, o ciasteczkach też właśnie dotarło. Jako żem całkiem nie leczniczym ciastem obżarta do bólu brzucha, to jakoś mnie nie kusi.

Awatar użytkownika
zosiako
Posty: 4565
Rejestracja: 2013-04-15, 12:39
Lokalizacja: Stąd

Postautor: zosiako » 2013-05-02, 17:54

witam po dzisiejszym powrocie z rehabilitacji niespodziewanki dwudniowej. miłego popołudnia :-D
Denerwować się to mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych. Ernest Hemingway

Awatar użytkownika
renia1286
Posty: 14352
Rejestracja: 2009-06-20, 09:28
Wiek: 59
Lokalizacja: Warmia

Postautor: renia1286 » 2013-05-03, 18:03

anula;) pisze:Ale i tak -nawet posiadanie dwóch "zimnych zosiek"( Zośka.. bez urazy! )niewiele by zmieniło w moim odbiorze ...mojej osoby

...kurcze, więc nie tylko ja :10: wybacz anulko ale jak Ciebie czytam, to czuję że jestem u siebie :588: Dla mnie nawet dwie ciepłe zośki nie pomogą, boję się z tym ustrojstwem ruszyć, muszę mieć w garści coś konkretnego :lol:
A zapomniała bym, wczoraj zajeździłam mikser na amen :13: ale karpatka super wyszła :-P
Zamówiłam co nieco pościelowego, kurier na dniach, a tu jeszcze i to.
Teraz, to już pincet mi trza :oops: Mam talent, nie ma co :mrgreen:
Pozdrawiam wszystkie Zosie :-)
Nie potrzebuję skrzydeł by latać, potrzebuję ludzi, dzięki którym nie upadnę.

Awatar użytkownika
zosiako
Posty: 4565
Rejestracja: 2013-04-15, 12:39
Lokalizacja: Stąd

Postautor: zosiako » 2013-05-03, 18:44

Gorąco pozdrawiam Reniu :588: Mikser rzecz nabyta może jak przestygnie bedzie działał - tak ma moja suszarka. jak sie przegrzeje to odmawia kooperacji :13: albo idzie w moje slady, jak za długo lub zbyt intensywnie pracuje po prostu potrzebuje odpocząć :mrgreen:
Denerwować się to mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych. Ernest Hemingway

Awatar użytkownika
Jukka
Posty: 2012
Rejestracja: 2012-12-15, 22:17
Lokalizacja: z miasta
Kontaktowanie:

Postautor: Jukka » 2013-05-03, 19:48

Dzisiaj wysmażyłam taką yntelygętną i elokwętną odpowiedź na posta i jak już ukończyłam smażenie i chciałam porazić moją elokwęcją autora posta tudzież innych czytelników, okazało się, że post został usunięty. Ja się tak nie bawię i wzorem niejakiej(go) qby opuszczam to forum :-D

Awatar użytkownika
Beata:)

-#Administrator
Posty: 9398
Rejestracja: 2009-02-09, 14:24
Lokalizacja: Toruń

Postautor: Beata:) » 2013-05-03, 20:05

Jukka, nie widzę, aby jakikolwiek Twój post został usunięty. Może po prostu wylogowało Cię z forum? Jeżeli pisanie trwało dłuższy czas i nie skopiowałaś go sobie przed wysłaniem, to takie coś mogło się zdarzyć.
Jednak jestem pewna, że żaden Twój post nie został usunięty.
Obrazek

Awatar użytkownika
Jukka
Posty: 2012
Rejestracja: 2012-12-15, 22:17
Lokalizacja: z miasta
Kontaktowanie:

Postautor: Jukka » 2013-05-03, 20:34

Nie, nie mój. Post pod którym się wpisywałam został usunięty więc tym samym mój nie mógł się wysłać :-D

aaa, już widzę, ten post, na którego odpowiadałam został przesunięty. Więc mam szansę raz jeszcze się w tym temacie wypowiedzieć ;-)

Awatar użytkownika
malina :/
Posty: 2026
Rejestracja: 2009-05-23, 22:49
Wiek: 38
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Postautor: malina :/ » 2013-05-04, 00:32

renia1286 pisze:A zapomniała bym, wczoraj zajeździłam mikser na amen :13:
zrób jak Dawid zanieś do naprawy i się sam naprawi :20: a na poważnie może się przegrzał, a może skończył żywot :) kupisz sobie nowe cacko do zajeżdżania :P
...bo trzeba się śmiać, wariata grać, szczęśliwym być i z życia drwić...

Awatar użytkownika
renia1286
Posty: 14352
Rejestracja: 2009-06-20, 09:28
Wiek: 59
Lokalizacja: Warmia

Postautor: renia1286 » 2013-05-04, 10:21

zosiako pisze:Mikser rzecz nabyta może jak przestygnie bedzie działał

Sprawdziłam, przestygł i nie działa. Nie - to nie, zaraz będzie drugi do zajeżdżania :-D
Dzisiaj przy bloku postanowili upiększyć, ławeczki, ogrodzenie itp...mężowaty będzie pomagał , córka wybywa do koleżanki a cały pierdolnik w domu znowu zostaje dla mnie :14: I takie to moje dzisiaj. :13:
Trzymajcie się cieplutko :-)
Nie potrzebuję skrzydeł by latać, potrzebuję ludzi, dzięki którym nie upadnę.

Awatar użytkownika
zosiako
Posty: 4565
Rejestracja: 2013-04-15, 12:39
Lokalizacja: Stąd

Postautor: zosiako » 2013-05-04, 12:33

Renia - jak ja Cię dzisiaj rozumiem, :14: :arrow: synuś z małżem pojechali do lasu, córcia u koleżanki bo jakieś klasówki mają , a ja z ta nogą w ortezie i trzęsącymi się rękami zawzięłam się i własnie że zrobię porządek,
nie bedzie mi tu SM-ek dytktowal co mogę co nie :!: uuuu chyba wiadro przeciwbólowych działa :10:
Denerwować się to mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych. Ernest Hemingway

Awatar użytkownika
Jukka
Posty: 2012
Rejestracja: 2012-12-15, 22:17
Lokalizacja: z miasta
Kontaktowanie:

Postautor: Jukka » 2013-05-04, 12:48

zosiako pisze:synuś z małżem pojechali do lasu, córcia u koleżanki bo jakieś klasówki mają , a ja z ta nogą w ortezie i trzęsącymi się rękami zawzięłam się i własnie że zrobię porządek,
nie bedzie mi tu SM-ek dytktowal co mogę co nie

A wszystko to, bo Kamil ogłosił ostatnią edycję konkursu, która właśnie o trzęsących się kończynach traktuje. Więc sprzątaj a potem pisz :-D

BTW to Twojej interwencji zawdzięczamy, że Kamil Papierowa Orchidea do nas zawitał? :21:

Awatar użytkownika
zosiako
Posty: 4565
Rejestracja: 2013-04-15, 12:39
Lokalizacja: Stąd

Postautor: zosiako » 2013-05-04, 12:58

Jukka ,
nie wiem czy mojej , ale jeżeli tak to cieszę się , że przyczyniłam sie do tego :) napisałam po prostu pytanie w komentarzu na stronie papierowej orchidei jak sugerowalaś :mrgreen:
najważniejsze że jest nowy temat, więc trzymam kciuki (prawie mi się udało :-/ je przytrzymać ale liczą się szczere chęci :mrgreen: ) pisz i wygrywaj :!:
Denerwować się to mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych. Ernest Hemingway


Wróć do „Pogaduszki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 44 gości