Dzisiaj

Rozmowy na wszystkie tematy, niezwiązane z tematyką forum

Moderator: Beata:)

Awatar użytkownika
malina :/
Posty: 2026
Rejestracja: 2009-05-23, 22:49
Wiek: 38
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Postautor: malina :/ » 2014-11-04, 15:45

Coś widzę dzisiaj się zgubiło :)

pogoda przecudna, przepiękna i przeurocza nastraja do spacerów i łapania ostatnich ciepłych promyków słońca :10:

jutro jadę do lekarza bo to już 4 tydzień jak wmuszam w siebie niewielkie ilości jedzenia ale to jest kropla w morzu... 6 kg na wadze mniej (to akurat przykre nie jest przydałoby się jeszcze 10 :20: ) no ale zjedzenie dziennie 1 kromki ciemnego pieczywa i udka to chyba za mało :13: a takie aktualnie porcje mogę w siebie wcisnąć z czego muszę to rozłożyć na kilka razy bo w innym przypadku kończy się wymiotami ... ehhh jak nie urok to ...... :evil: :evil: :evil:

miłego i słonecznego dzisiaj dla Was :11:
...bo trzeba się śmiać, wariata grać, szczęśliwym być i z życia drwić...

Jolcia
Posty: 3827
Rejestracja: 2010-03-28, 13:56
Wiek: 63
Lokalizacja: okolice Poznania
Kontaktowanie:

Postautor: Jolcia » 2014-11-04, 17:01

MALINO : ;-)

Awatar użytkownika
mika36
Posty: 698
Rejestracja: 2010-08-09, 12:31
Lokalizacja: podlasie

Postautor: mika36 » 2014-11-06, 11:38

malina :/, musisz coś z tym zrobić. Idź do doktora, niech radzi. Trzymam kciuki, aby to nie by ło nic poważnego. :588: :588: Może to jakiś stresik :roll:

Jolcia
Posty: 3827
Rejestracja: 2010-03-28, 13:56
Wiek: 63
Lokalizacja: okolice Poznania
Kontaktowanie:

Postautor: Jolcia » 2014-11-06, 12:16

malina :588: :588:

Awatar użytkownika
malina :/
Posty: 2026
Rejestracja: 2009-05-23, 22:49
Wiek: 38
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Postautor: malina :/ » 2014-11-06, 19:48

Po wizycie lekarskiej milion myśli skłębionych...
Z SM wszystko ok, a nawet lepiej niż ok - SM wyciszony i spokojny :22: :23: :22: :23:
A co do jedzenia to pierwsze pytania były odnośnie, stresów, problemów itp bo moje objawy wyglądają na coś w rodzaju "samoistnej bulimii" - a to nie brzmi fajnie... Muszę sama się z tym uporać i jeszcze dla pewności zrobić gastroskopię - no ale to zrobię dopiero po wizycie w Anglii...
Czeka mnie także USG nerek...
No ale będę żyła :10: :10: :10:
Jola i Mika dziękuję :588: :588: :588:
...bo trzeba się śmiać, wariata grać, szczęśliwym być i z życia drwić...

Awatar użytkownika
mika36
Posty: 698
Rejestracja: 2010-08-09, 12:31
Lokalizacja: podlasie

Postautor: mika36 » 2014-11-07, 10:54

malina :/ pisze:A co do jedzenia to pierwsze pytania były odnośnie, stresów, problemów itp bo moje objawy wyglądają na coś w rodzaju "samoistnej bulimii"

pewnie, że nie brzmi to fajnie, ale to do przejścia. Miałam podobnie. Każdy kęs rósł mi w buzi i wymioty. To był stres. Nie obeszło się od terapii psychologa i psychiatry. Krótko to trwało, ale pomogło. Już się nie leczę, ale zostawiłam sobie doraźnie Zomiren i w razie problemu 0.5 tabletki i jest ok. :-)
Owocnej walki ze stresem. Trzymam kciuki :588:

Byłam ze swoim młodszym synem u stomatologa. Pierwszy raz na leczenie. Obawiałam się jak to będzie, ale było ok. Dwie plomby: pomarańczowa i jagodowa. ;-) W domu synek do mnie mówi "Dziękuję ci mamo, że mnie zabrałaś. Było fajnie. Kiedy znowu pójdziemy?" :mrgreen:

Awatar użytkownika
zosiasamosia
Posty: 5081
Rejestracja: 2011-07-26, 12:28
Lokalizacja: Całkiem fajna ;)

Postautor: zosiasamosia » 2014-11-07, 11:44

mika36 pisze:plomby: pomarańczowa i jagodowa
Moje dzieci też chętnie chodzą do dentysty za kolorowe plomby :mrgreen:, najstarsza córka co prawda wyrosła już z kolorów, ale swego czasu były różowe i niebieskie :lol:, syn niedawno stał się posiadaczem fioletowej, a najmłodsza ma dylemat, bo też by chciała rózową ;-) , ale niestety... nie ma żadnego ubytku :-P

malina:/ pisze:jeszcze dla pewności zrobić gastroskopię
No to współczuję :roll:, ale bądź dzielna :-)
malina:/ pisze:No ale będę żyła
Nie wątpimy, ani przez moment ;-)
--------------------

A ja dzisiaj... posadziłam na rabatce tulipany, no i byle do... wiosny :lol:
Poza tym trochę kurze wykurzam, firanki przepieram, coby okno na świat szersze spojrzenie miało ;-), oczywiście w miarę dobrego samopoczucia...
Oprócz ww. jak zwykle wizyty, terminy, zakupownia itd. itp..., no i mamy już piątek :-)

-------------

Blana, szepnij chociaż słówko :-)
Cała reszta też ;-)
.........jest coś, co Nas łączy....... :wink:

Jolcia
Posty: 3827
Rejestracja: 2010-03-28, 13:56
Wiek: 63
Lokalizacja: okolice Poznania
Kontaktowanie:

Postautor: Jolcia » 2014-11-07, 11:47

ZOSIU ale zaszalałaś ,,,,,,,,,,,,,,, :-P rabatki, okna,i co jeszcze?????????? :20:

Awatar użytkownika
blanka
Posty: 7000
Rejestracja: 2012-09-07, 17:02
Wiek: 50
Lokalizacja: tarnowskie góry

Postautor: blanka » 2014-11-08, 20:11

zosiasamosia pisze:Blana, szepnij chociaż słówko :-)
-na towyglada ,że Blana się jakoś zapowietrzyła :oops: .Ale powoli i do przodu ,trzeba się mobilizować a nie bumelki strzelać :4: Zosia- buziak naprawde szczery ,bo mnie tez trzeba czasem..opamietać :->

A dziś - obiad pt. rodzinny :-) i kawa pod tym samym tytułem :-) .Tak ,że od rana było co robić ,ale czas spędzony miło :-) .Teraz już spoko ,cicho i tv ;-)

Wszystkim życzę spokojnego ,miłego wieczoru :-)

Ps.Zośka - widzę,że Cię energia męczy - T. góry zapraszają :-P
Blanka

Awatar użytkownika
malina :/
Posty: 2026
Rejestracja: 2009-05-23, 22:49
Wiek: 38
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Postautor: malina :/ » 2014-11-09, 10:37

mika36 pisze:Każdy kęs rósł mi w buzi i wymioty. To był stres. Nie obeszło się od terapii psychologa i psychiatry.
mam dokładnie tak samo ale do tego dochodzi trochę problemów żołądkowych... Ja jeszcze nie chcę brać leków i mam nadzieję, że sama sobie jakoś z tym poradzę... Jak pogodzę się z pewnymi sprawami w życiu to wówczas wszystko się zmieni, a wiem, że w moim przypadku leki pomogą mi tylko na chwilę ja zwyczajnie muszę sama zmienić swoje myślenie....

mika36 pisze:"Dziękuję ci mamo, że mnie zabrałaś. Było fajnie. Kiedy znowu pójdziemy?"

zosiasamosia pisze:Moje dzieci też chętnie chodzą do dentysty za kolorowe plomby

no to teraz wiem dlaczego gryzłam, kopałam i krzyczałam u dentysty jako dziecko - nie było kolorowych plomb :20: dobrze, że z tego wyrosłam i nawet lubię dentystę :14: :14: :14:

zosiasamosia pisze:ale bądź dzielna
nie dam się :) aczkolwiek nadal wciskam w siebie jedzenie ale już rzadziej wymiotuję wiec może jakoś to się samo unormuje :evil:

zosiasamosia pisze:coby okno na świat szersze spojrzenie miało
ja się zbieram od 2 tygodni i niestety u mnie się z okna szerokiego horyzontu nie zobaczy :1:

blanka pisze:od rana było co robić ,ale czas spędzony miło .Teraz już spoko ,cicho i tv
najważniejsze, że miło i że odpocząć też można

Reniu, a Ty jak tam?
Konwalio Ciebie też długo nie słychać ?

Spokojnej niedzieli Kochani :6:
...bo trzeba się śmiać, wariata grać, szczęśliwym być i z życia drwić...

Awatar użytkownika
renia1286
Posty: 14352
Rejestracja: 2009-06-20, 09:28
Wiek: 59
Lokalizacja: Warmia

Postautor: renia1286 » 2014-11-09, 11:04

malina :/ pisze:nadal wciskam w siebie jedzenie ale już rzadziej wymiotuję wiec może jakoś to się samo unormuje :evil:

Malinko weź HELICID albo coś innego z omeprazolem, pomoże uwierz :588:
U mnie nic takiego, czuję się jak odrzucona po tym szpitalu.
Mąż zaczął pracę, chyba, bo już 2 dni sam kursuje, więc... :-)
Zibi, miałam donieść i zapomniałam. Z tym prawem jazdy doszedł za pierwszym razem, jazdę i (ładowność?) też ;-)
Ogólnie to...może być obyć :-)
Nie potrzebuję skrzydeł by latać, potrzebuję ludzi, dzięki którym nie upadnę.

Awatar użytkownika
zosiako
Posty: 4565
Rejestracja: 2013-04-15, 12:39
Lokalizacja: Stąd

Postautor: zosiako » 2014-11-09, 16:29

Zośka - jak ogarniesz t. góry ustawiam się w kolejce :-P

Malinko - samo może się nie unormować, lepiej posłuchaj lekarza i przynajmniej na początku skorzystaj z leków. lepiej nie ryzykować. tak gwałtowna utrata wagi jest po prostu niebezpieczna. 3maj się Robaczku :588: :588:

Blaniu :588:

a moje dzisiaj w garach :-? na treningu ze szkodnikami :shock: po kościele starałam zaprzyjaźnić się z deską do prasowania, ale jakoś nie mogę :-P
Denerwować się to mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych. Ernest Hemingway

Awatar użytkownika
zosiasamosia
Posty: 5081
Rejestracja: 2011-07-26, 12:28
Lokalizacja: Całkiem fajna ;)

Postautor: zosiasamosia » 2014-11-09, 22:07

Jolcia pisze:ZOSIU ale zaszalałaś ,,,,,,,,,,,,,,, rabatki, okna,i co jeszcze??????????
Nooo... teraz to muszę do Blany i Zosiako lecieć :lol:
blanka pisze:Zośka - widzę,że Cię energia męczy - T. góry zapraszają :-P
zosiako pisze:Zośka - jak ogarniesz t. góry ustawiam się w kolejce :-P
Lecę do Was Babeczki :-P, trochę szwankuje mi ręka i to lewa czyli ta moja lepsza :-P , ale energii mam na tyle, że jakoś dam radę ;-)

blanka pisze: Zosia- buziak naprawde szczery ,bo mnie tez trzeba czasem..opamietać
No to mam nadzieję, że czujesz się opamiętana i będziemy częściej czytać Cię w temacie :588:
zosiako pisze: moje dzisiaj w garach
Nie znam żadnego dzisiaj... bez garów w harmonogramie :7:

Malina wracaj do normalności, zdrowiej, myśl pozytywnie, może jakieś babskie spotkanie, pogaduszki, itp, itd... :-)
Renia kuruj gardło :-)
Zosiako wybieraj lepszych kandydatów na przyjaźń niż deska do prasowania ;-)

Chłopaki nie wierzę, nie nie macie nic do powiedzenia. Wiem, że gadatliwość kobiet może Was przerastać, ale dacie radę :-P
.........jest coś, co Nas łączy....... :wink:

Awatar użytkownika
renia1286
Posty: 14352
Rejestracja: 2009-06-20, 09:28
Wiek: 59
Lokalizacja: Warmia

Postautor: renia1286 » 2014-11-10, 09:26

zosiasamosia pisze:Renia kuruj gardło :-)

Zosiu, dzisiaj masakra z moim gardłem i ogólnie do kitu. Gorączka doszła, ból głowy itp...
Ledwie wstałam i ....chyba zejdę :shock: :-/
Wybaczcie pisownię ale zanim doczytałam, wysłałam i tak zostało w poprzednim poście. :13: Miłego dnia i zdrówka wszystkim :11:
Nie potrzebuję skrzydeł by latać, potrzebuję ludzi, dzięki którym nie upadnę.

Jolcia
Posty: 3827
Rejestracja: 2010-03-28, 13:56
Wiek: 63
Lokalizacja: okolice Poznania
Kontaktowanie:

Postautor: Jolcia » 2014-11-10, 10:27

RENIU, :588: ZDROWIA ŻYCZę ,,,, :588: :588: :588: MALINKO ZDROWIEJ NAM :588: :588:


Wróć do „Pogaduszki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 77 gości